Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фермерів проінформують, які нові вимоги чекають на свинарський бізнес
Фермерів проінформують, які нові вимоги чекають на свинарський бізнес

Фермерів проінформують, які нові вимоги чекають на свинарський бізнес

17:02 17.04.2018
82

Під час регіональних семінарів, 19, 23 та 26 квітня, «Нові умови та вимоги до сучасного виробництва свинини» вітчизняні свинарі зможуть ознайомитися із новими вимогами до свинарського бізнесу.

Події відбудуться у 19 квітня у Києві, 23 - у Львові та 26 - у Дніпрі. Організатор семінарів — Асоціація «Свинарі України» за сприяння проекту USAID «Агросільрозвиток», повідомляє сайт pigua.info

Основна увага під час зустрічей приділять:

  • Технологічним інструкціям зі зберігання та обробки/переробки гною свиней;
  • Стандартам благополуччя свиней та гігієнічним вимогам до ферм та контролю їх дотримання;
  • Будівництву та реконструкції свинокомплексів в умовах нової нормативної бази. Зокрема мова йтиме про стандарт з оцінки впливу на довкілля для свинокомплексів (критерії та підготовка звіту).

«Ведення бізнесу за щадними, дружніми до навколишнього середовища технологіями — глобальна мета. Відповідно, щоразу напрацьовуються нові, покращені рішення. Щоб не відставати від решти світу Україна також працює у цьому напрямку, імплементує нове законодавство тощо. Тож, щоб виробники були в курсі того, які умови роботи чекають на них АСУ, за підтримки проекту «Агросільрозвиток» проводить освітні семінари, під час яких провідні українські та міжнародні експерти розкажуть про нові вимоги», — коментують організатори.

Нагадаємо, минулоріч Асоціація «Свинарі України» стала однією з організацій, які здобули грантову підтримку проекту USAID «Агросільрозвиток».

З питань участі звертайтеся за контактами:

Наталія моб.: +380675086730

Email: vershigora_n@dykun.com.ua

Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2018
24.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин