Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Майже 2 тисячі волинян започаткували власну справу завдяки Зимовій агрошколі

15:18 15.05.2018
140

Майже дві тисячі безробітних Волині започаткували власну справу завдяки реалізації в області освітнього проекту «Зимова агрошкола», а за 10 років дії проекту майже 25 тисяч селян отримали знання на спеціалізованих семінарах.

Кращі практики і реальні результати випускників школи можна було побачити сьогодні у Луцькому міському центрі зайнятості, де відбулася виставка та нагородження тих, хто започаткував свій бізнес.


«Десять років в період міжсезоння — з листопада по грудень на Волині відбувалися навчання в рамках проекту «Зимова агрошкола». Вони передбачали лекторії для безробітних про новітні технології, допомогу в організації та веденні особистого селянського господарства і започаткуванні власної справи, – розповів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк. Оскільки впродовж останніх кількох років підвищеним попитом серед слухачів школи користувались семінари, що стосувались садівництва та ягідництва, вирощування овочів та тепличних рослин, а також можливостей створення та ефективного функціонування сільськогосподарських кооперативів».


36 учасників «Зимової агрошколи» мали можливість ознайомитись з досвідом та кращими напрацюваннями в сфері ягідництва та садівництва та розширити можливості налагодження транскордонних контактів для розвитку бізнесу, в межах реалізації проекту «Підтримка українсько-польських ініціатив щодо розвитку садівництва та ягідництва у Волинській області», що реалізовувався громадською організацією «Фонд місцевого розвитку» і благодійним фондом «Вектор соціальної ініціативи» з українського боку, Товариством Інтеграція Європа-Схід і Фундацією Європейська Академія Самоврядування з польської сторони за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку.

Уже наступного сезону на Волині запрацює оновлена програма навчання для безробітних, яка, за словами Романа Романюка, буде ще більш цікавою та відповідатиме викликам часу.Коментарі
20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин