Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У Ковелі заборонять продаж алкоголю вночі

10:06 20.05.2018
431

Верховна Рада України 22 березня 2018 року ухвалила закон, який надає право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час, а також дозволяє штрафувати торговельні заклади за порушення правил продажу алкоголю.

Таким чином у Ковельській міській раді депутати вирішили обмежити продаж алкоголю вночі.

У четвер, 17 травня, комісія з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів підтримали проект рішення «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного)», – повідомляють у міськраді.

Зокрема, у Ковелі пропонується обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного), у стаціонарних об'єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ковеля з 22.00 до 08.00 години.

Чинність цього рішення буде поширюватися на усіх суб'єктів господарювання міста Ковеля незалежно від форм власності, та які мають відповідну ліцензію на торгівлю алкоголем.Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин