Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Митники влаштовують занадто «ретельні перевірки»
Митники влаштовують занадто «ретельні перевірки»

«Ягодин»: підприємець скаржиться на семиденний митний огляд

16:23 21.05.2018
157

Одному з підприємців влаштували 7-денний митний огляд, але в результаті не виявили жодних порушень.

Повідомляє Під прицілом.

Підприємці підозрюють співробітників Волинської митниці в недобросовісній роботі. Так, нібито, час від часу митники влаштовують занадто «ретельні перевірки» транспортних засобів, які затягуються на кілька днів. У підсумку, ніяких порушень знайти не вдається, а імпортери несуть фінансові збитки через терміни доставки вантажів.

Як приклад можна навести випадок, який нібито стався 3 травня. На пропускному пункті «Ягодин» Волинської митниці заїхав транспортний засіб з держномером АМ6764ВК/АМ8678ХХ, завантажений інструментами імпортера ТОВ «Олімпія ТК» (41565283).

Була оформлена декларація UA100150/2018/422076, в якій були відображені всі відомості про кількісно-вартісні характеристики переміщуваного через митний кордон вантажу.

Імпортер вважав, що швидко пройде всі митні процедури, і товар прийде за призначенням в найкоротші терміни, але цього не сталося.

Відзначається, що причиною тому стала «незговірливість» підприємця, який нібито не хотів домовлятися з митниками про швидке проходження всіх процедур. Митник ініціював проведення митного огляду.

Огляд вантажу «Інструменти» тривав сім днів, з 03.05.18 по 10.05.18, в результаті якого був частково зіпсований імпортований товар. Цей нібито безпідставний митний огляд приніс тільки фінансові збитки імпортеру, які митники, як відомо, платити не будуть.

Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин