Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Інвестиційний бізнес-форум
Інвестиційний бізнес-форум

У Луцьку відбудеться інвестиційний бізнес-форум

10:15 08.07.2018
453

Форум «Volyn invest 2018» відбудеться у торгово-розважальному центрі «Промінь».

З датою теж вже визначилися – 21 вересня 2018 року. Про це стало відомо під час наради робочої групи щодо підготовки та координації форуму, що відбулась 5 липня, у четвер, – йдеться на сайті Волинської ОДА.

Більше того, вже навіть обрали лого майбутнього заходу та обговорили основні етапи його підготовки.

Мета форуму – показати інвестиційну привабливість Волині та знайти інвесторів. Охочих бути потенційними грошедавцями є чимало, адже про свою участь у події вже оголосили делегації з Індії, Китаю, Австрії, Польщі й багатьох інших країн.

Концепція форуму складатиметься з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвятять питанням «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів.

Для цього діятиме кілька платформ у трьох залах. У великому залі відбудеться презентаційна частина, у двох менших – секції, присвячені туризму, культурі та сільському господарству.

Організаторами є обласна державна адміністрація, обласна рада, Волинська торгово-промислова палата та Асоціація міст України. Для підготовки форуму залучили депутатів обласної ради, голів ОТГ, міськвиконкомів та громадських організації. Тож бізнес-форум об’єднає близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

Коментарі

Ричард ЛИПИНСКИ - Варшава

01:39 14.07.2018

Доброго ранку,
Чи існує стратегія розвитку експорту та залучення іноземних інвесторів на Волині?

17 липня
Вчора
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин