Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

«Ми хочемо допомагати рідному місту»: як компанія Modern-Eхро прибирала луцький парк. ФОТО

10:58 15.04.2019
8377

13 квітня міський парк імені 900-річчя Луцька став місцем проведення Дня соціальної відповідальності, що влаштовує міжнародна компанія Modern-Eхро.

Добра традиція збиратися на передвеликодню толоку виникла у компанії ще чотири роки тому. За цей час давній український звичай став невід’ємним елементом корпоративної культури. Про це пише Таблоїд Волині.

«У компанії Modern-Eхро нам вдалося зібрати понад 3 000 людей, які мають спільні цінності та погляди на життя. Зокрема, ми переконані, що маємо нести відповідальність не лише перед клієнтами, але і перед суспільством», – розповідає генеральний директор компанії Петро Пилипюк.

«Сьогодні ми прибираємо парк імені 900-річчя Луцька вже вчетверте. Також з того часу, як ми прийшли сюди вперше, були встановлені смітники та багато зручних лавочок. Дуже приємно, що цьогоріч нам довелося здебільшого збирати траву та опале листя, замість сміття. Це означає, що лучани цінують чистоту довкілля».

Весняний суботній ранок зібрав на території парку близько 800 людей. Дорослі та діти, працівники компанії та волонтери ділилися на бригади, аби прибрати територію площею 18,6 гектарів.

«Команди формувалися частково за гендерним принципом, адже тут є роботи різного рівня складності. А загалом кожен сам бере на себе ініціативу та обирає роботу, яка йому більше до вподоби», – каже Петро Пилипюк.

Особливістю цьогорічної толоки стало й те, що спільна справа об’єднала три виробництва Modern-Eхро: у Луцьку, Верхньодніпровську та Вітебську (Білорусь). Успішний чотирирічний досвід проведення масштабного екологічного заходу також дозволив залучити до Толоки дві новостворені Modern-Eхро компанії: інноваційну компанію MINT та компанію Squares, яка займається розробкою концептів дизайнів магазинів.

Збір численних учасників толоки відбувся о 9:30, а вже згодом по всій території міського парку кипіла активна робота. Більшість людей прибирали територію від сміття та тогорічного листя, а найскладнішою роботою, якою займалися чоловіки, була очистка русла Сапалаївки.

Хлопці, які працювали тут, розповіли, що окрім водоростей, у річці знаходили найнеочікуваніші предмети:

«Цю ділянку, здається, можна чистити вічність. Водорості довго перегнивають та затримують течію, тому річку від них треба очищувати. Сміття трапляється різне: і взуття, і колоди…», – розповідає Олександр Гламазда, інженер-технолог першої категорії Modern-Eхро.

Незвичною знахідкою цьогорічної толоки стала дерев’яна фігурка жінки, яку чоловіки також знайшли у Сапалаївці.

«Коли я вперше потрапив сюди чотири роки тому, я був здивований, що такий великий парк занедбали. Але з часом стан його значно покращився», – ділиться Олександр.

Здорова фізична праця та дружня атмосфера об’єднали за однією великою справою найрізноманітніших людей. Якщо найменшим учасникам заходу було всього по п’ять років, то найстаршою учасницею стала студентка Волинського Акме-Університету Тамара Павлівна Гловаль, якій нещодавно виповнилось 85:

«На такому заході я вперше: минулого року здоров’я не дозволило. Але я в захопленні! Люди спілкуються, знайомляться, дітки бавляться. Все дуже гарно організовано. Раніше Modern-Eхро проводили для нас екскурсію по самому підприємству, було цікаво. Акме-Університет дружить з цією компанією: вони допомагають нам, запрошують на подібні заходи», – розповідає жінка.

Протягом чотирьох років толока стала не тільки корпоративною, але і теплою сімейною традицією. Так 13 квітня у масштабному заході взяли участь 148 дітей. Компанія Modern-Eхро вважає, що розуміння соціальної відповідальності слід прищеплювати змалку.

На толоці малечі не доводилось нудьгувати ані хвилини, адже прибирання відбувалося у веселій ігровій формі. На спеціально відведеній території дітлахів розважали волонтери.

Тетяна Шепітько, керівниця HR департаменту та одна з волонтерок, розповідає, що працювати з дітьми їй дуже цікаво: «Спочатку ми розділилися на команди, зробили ранкову зарядку. Потім і малювали, і з їжачком бавилися, і у футбол грали, і хороводи водили. У нас зібралися дітки різного віку, наймолодшим було по п’ять років. Команди, кожна з яких має свій колір та назву, розділяли і за інтересами, і за віком. Всього з дітками працював 31 волонтер».

«Наша мета – показати гарний приклад та залучити якомога більше дітей та дорослих до цієї справи. Ми хочемо втілювати ідеї в життя та допомагати рідному місту, культивуючи чесність, відкритість, відповідальність, оптимізм і довіру», – додає Тетяна.


Фото: Юлія КОЦЮБА
Текст: Аліна ХОЛБАН

Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю