Золоті значки і зірка в небі: VolWest Group відзначила найкращих менеджерів року. ФОТО

02 Січня 2019, 13:45
5763

Напередодні Нового року Інвестиційна Група VolWest Group підвела підсумки 2018 року та урочисто відзначила найкращих працівників.

В цьому році була започаткована нова традиція – захід розпочався з бізнес-тренінгу «Емоційний інтелект у бізнесі» для всіх запрошених, а продовжився святковою частиною в унікальному Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, де нагородили кращих працівників Volwest Group, відзначили кращі інноваційні та соціальні проекти 2018 року.

Цього року головну нагороду «VolWest Star 2018» отримала директорка інвестиційного проекту Комп’ютерна Академія «ШАГ» Інна Кондратюк.

Нагороду VolWest Star традиційно вручають топ-менеджеру VolWest Group, який зробив вагомий внесок в розвиток компанії року, що минув.  Компанія VolWest Group оголошує про те, що на небі є зірка, яку названо на її честь – VolWest Star. Це означає, що ця людина у своєму особистісному та професійному розвитку, а також завдяки своїй діяльності досягла таких результатів, що тепер її можна назвати лідером або «Зіркою».

Інні Кондратюк вручили коштовну нагороду, а також сертифікат, який свідчить про те, що нагороджена є співвласницею зірки.

Почесні золоті зірочки «Star Manager 2018» здобули: технолог власного виробництва напрямку «Випічка» мережі «Наш Край» Лариса Фатєєва, керівник відділу мережі «Наш Край» Віталій Демчишин, операційний директор мережі «Наш Край» Наталія Сайкевич, регіональний менеджер з розвитку мережі СПАР Україна Корпорейшн Сергій Терещук, директор Чернівецької філії КА ШАГ Володимир Криштанович, директор Житомирської філії КА ШАГ Любов Трибун, директор Хмельницької філії КА ШАГ Віталій Іванов, керівник структурного підрозділу  «Адреналін Сіті» Андрій Бондар та керівниця мережі «Район.in.ua», CID MEDIA GROUP Наталія Пахайчук.

У номінації «Star Innovation Project 2018» бронзовим призером став проект впровадження системи NPS у мережі «Наш Край».  Керівник проекту – керівник департаменту маркетингу Петро Кульпач.

Почесне друге місце за удосконалення програми лояльності «Завжди вигідно» мережі «Наш Край» отримав керівник департаменту маркетингу Петро Кульпач.

Перше місце за проект «Дизель Центр» посів керівник СТО «Прибалт Сервіс» Анатолій Дорошенко.

Переможцями у номінації «Star Social Project» цьогоріч стали одразу три проекти. Зокрема, у номінації «З добром у серці» нагороду отримала родина Корсаків за грандіозний проект – культурну інституцію Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

У номінації «Крок до зірок» за два проекти для молоді: Літня школа журналістики та Зимова школа PR почесні нагороди отримали директорка Бізнес Академії Практичного менеджменту Тетяна Репницька та керівниця мережі Район ін. ua Наталія Пахайчук.

В рамках премії Star Social Project визначили ще одну номінацію - «Зелений оберіг», це номінація за екологічну діяльність, яка вручається за добровільну підтримку і заохочення зусиль, пов'язаних з охороною довкілля; вирішення екологічних проблем. Сертифікат за перемогу у номінації «Зелений оберіг» та статуеткою нагороджено керівника КСВ-проектів мережі «Наш Край» Вікторію  Матвіюк за проект «Наше місто – чисте!».

Також під час врочистого вечора нагородили випускників Бізнес Академії Практичного менеджменту РМВА, які успішно пройшли навчання та захистили дипломи за програмою GENERAL MBA.

Вечір продовжився неперевершеним виступом квартету Tenors BEL’CANTO. Після чудового виступу гостей вечора запросили на святковий фуршет та  новорічну дискотеку у кафе на боулінгу КРЦ «Адреналін Сіті».

Фото Лідії КОЖЕВНІКОВОЇ


 

Коментар
03/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021