Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

«Ніколи не здавайтеся»: фото і результати XV Спартакіади  «VolWest Group» 

16:45 08.08.2018
417

Визначені переможці у всіх видах спорту масштабних корпоративних спортивних змагань серед працівників бізнесів Інвестиційної групи «VolWest Group».

«VolWest Group» традиційно організовала Спартакіаду з нагоди Дня торгівлі у КРЦ «Адреналін Сіті». 28 липня 2018 була вже п’ятнадцята, ювілейна – повідомляє Таблоїд Волині. Гасло цьогорічних змагань: «Велика компанія Великих людей».

Розпочали змагання хвилиною мовчання, якою вшанували пам'ять Івана Корсака. Саме він у минулі роки завжди розпочинав змагання вступним словом.

А цього року захід відкрив голова ради директорів «VolWest Group» Віктор Корсак. Він пригадав цитату Черчилля:

«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь, ні у великому, ні в малому, ні в значному, ні в дрібному». Не здавайтесь ні в спорті, ні в житті», – закликав Корсак.

Генеральна директорка інвестиційної групи «VolWest Group» Валентина Кушнірук зазначила, що для «волвестівців» це не просто спортивні змагання, а багаторічна традиція, якою вони пишаються, бо на сьогодні тримають лідерство із спартакіад серед інших бізнесів.

У Спартакіаді взяло участь п’ять команд:

  • «VolWest» (сюди ввійшли Управляюча Волвест Груп, «SPAR Україна», ІТ-компанія «SoftWest Group», бізнес академія РМВА, холдинг «CID Media Group» та компанії «DemudivProdukt», СкриптСолюшин);
  • команда «Техно Модуль» (компанії «Техно Модуль Ультра», «Техно Модуль Будівельний», виробничо-рекламна студія «Арт-Хаус» та СТО «Прибалтсервіс»);
  • працівники мережі «Наш Край»;
  • «Адреналін Сіті»;
  • команда комп’ютерної академії ШАГ.

У переліку видів спорту були такі: футбол, парковий волейбол, бадмінтон, настільний теніс, великий теніс, дартс, стрільба, армреслінг, гирьовий спорт, картинг, жим пресу, більярд, шашки, риболовля, боулінг, легкоатлетична естафета, а також у перетягування линви та традиційна весела естафета.

У змаганнях з бадмінтону серед чоловіків кращими стали Володимир Зубко (Наш Край), Дмитро Притулюк(Адреналін) та Дмитро Гаврилов (VolWest), а переможцями серед жінок стали Вероніка Захарчук (Наш Край), Діана Смоленська (VolWest) та Ірина Чиж (Адреналін).

Кращими у змаганнях з дартсу стали Олександр Михальчук (Наш Край), Віталій Гончарук (VolWest) і Тарас Стеблій (Техномодуль) серед чоловіків і Наталія Кондратюк (Наш Край), Тетяна Репницька (VolWest), Марія Трофімчук (Адреналін).

Чемпіонками з жиму пресу стали Марина Хринюк (ШАГ), Ірина Чиж (Адреналін) та Любов Мельник (Наш Край).

У змаганнях з гирьового спорту переміг Геннадій Єпіфанович (VolWest), друге місце виборов Олександр Малик (Техномодуль), а третє – Володимир Плавуцький (Адреналін).

Переможницями з настільного тенісу стали Наталія Дорошенко (Техномодуль), Юлія Козак (VolWest) та Інна Волосюк (Адреналін), а переможцями – Дмитро Логоша (VolWest), Микола Лінчук (ШАГ) та Віктор Щепанський (Наш Край).

Найкращими картингістами цьогоріч є Вадим Пасічник (Адреналін), Петро Кульпач (Наш Край) і Владислав Коханець (Техномодуль), а картингістками – Анастасія Грицан (Адреналін), Ірина Єременко (Волвест) та Роксолана Дмитрук (Техномодуль).

У змаганнях з шашок кращим став Михайло Ковальчук (ШАГ), а друге і третє місце розділили Петро Струк (Адреналін) і Віталій Зубілевич (Волвест).

Кращими більярдистами визнали Сергія Василькова (VolWest), Сергія Пакуша (Адреналін) та Романа Зайця (Техномодуль).

У спортивній риболовлі найбільший «врожай» зібрали Богдан Пус (Наш Край), Анатолій Гураль (Техномодуль) і Роман Аркушин (VolWest).

Найсильнішими у армреслінгу виявилися Іван Броцький (Наш Край), Павло Тецький (Адреналін) і Валерій Семенюк (Техномодуль).

Володарками найсильніших рук стали Ірина Єременко (VolWest), Альона Величко (Адреналін) та Валентина Луць (Наш Край).

Цього року найвлучніше стріляли Олена Корецька (Адреналін), Тетяна Репницька (VolWest), Ірина Дейна (Наш Край) і Володимир Платонов (Наш Край), Сергій Кондратюк (ШАГ) і Геннадій Єпіфанович (VolWest).

У командних змаганнях переможні місця розподілились наступним чином:

  • Парковий волейбол: І місце – Наш Край, ІІ місце – ШАГ, ІІІ місце – Адреналін.
  • Футзал: І місце – ШАГ, ІІ місце – Адреналін, ІІІ місце – VolWest.
  • Перетягування канату: І місце – Наш Край, ІІ місце – Техномодуль, ІІІ місце – ШАГ.
  • Боулінг: І місце – Адреналін, ІІ місце – VolWest, ІІІ місце – Наш Край.
  • Легкоатлетична естафета: І місце – Адреналін, ІІ місце – Наш Край, ІІІ місце – VolWest.
  • Спортивна естафета: ІІ місце – Адреналін, ІІ місце – VolWest, ІІІ місце – ШАГ.

За сукупними результатами ювілейної Спартакіади перше місце виборола команда Адреналін, друге – Наш Край, а третє – VolWest.
















































Читайте також: «Велика компанія великих людей»: «VolWest Group» провела XIV корпоративну Спартакіаду

Коментарі
19 листопада
Вчора
17.11.2018
16.11.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин