Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Волинського підприємця оштрафували на мільйон гривень за неоформлених працівників

18:03 20.10.2018
835

За порушення прав найманих працівників волинському працедавцю нараховали 1,1 мільйона гривень штрафних санкцій.

Протокол про адміністративне правопорушення щодо працедавця, котрий ігнорував вимоги трудового та податкового законодавства незабаром розглядатиме суд. В ході проведення позапланової документальної перевірки однієї з волинських охоронних фірм виявлено 9 необлікованих найманих працівників. Про це інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Фактичний допуск одного найманого працівника до роботи без трудового договору передбачає штраф 111 690 гривень.

Волинські фіскали спільно з представниками Держпраці також встановили, що використовуючи працю нелегальних найманих осіб, працедавець не нарахував і не сплатив до бюджету 44,9 тисячі гривень ПДФО, 34,9 тисячі гривень єдиного внеску і 3,7 тисячі гривень військового збору. За ці допущені порушення працедавцю нараховано ще майже 63 тисячі гривень штрафних санкцій.

Виконуючи вимоги Уряду відповідно до розпорядження від 05.09.2018 №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» у вересні представники контролюючих органів інформували працедавців про важливість укладення трудових договорів з найманими працівниками.

Разом з тим, в рамках розпорядження Уряду волинські фіскали беруть участь у комплексі заходів, зокрема контрольно-перевірочного характеру, щодо тих роботодавців, котрі ігнорують вимоги трудового та податкового законодавства в частині оплати праці.

Зокрема, фахівці ДФС встановлюють факти несплати ПДФО, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та застосовують передбачені штрафні санкції за порушення вимог податкового законодавства.

Коментарі
22 травня
Сьогодні
Вчора
20.05.2019
19.05.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин