Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Волині кількість найманих працівників за місяць зросла майже удвічі
На Волині кількість найманих працівників за місяць зросла майже удвічі

На Волині кількість найманих працівників за місяць зросла майже удвічі

14:50 22.10.2018
165

Волинські працедавці поінформували про понад вісім тисяч нових найманих працівників у жовтні.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Якщо протягом першої декади жовтня 2018 року працедавці Волині відзвітувалися до органів ДФС про 4,5 тисяч нових найманих працівників, то станом на 19 жовтня кількість новоприйнятих на роботу перевищила вісім тисяч чоловік.

«Така кількість нових найманих працівників – результат роз’яснювальних заходів фахівців ДФС та Держпраці», – наголосила в ефірі програми «На часі» ТРК «АВЕРС» завідувачка сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Під час контрольно-перевірочних заходів волинські фіскали встановлюють факти несплати ПДФО, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Порушення вимог податкового законодавства та не укладення трудових договорів з найманими працівниками призводить до штрафних санкцій, – звертають увагу працедавців в ГУ ДФС у Волинській області.

Працедавці повинні врахувати, що фактичний допуск одного найманого працівника до роботи без трудового договору передбачає штраф 111 690 гривень. Якщо має місце не нарахування та несплата передбачених законом податкових платежів, то це також тягне накладення штрафів.

Отож, в ГУ ДФС у Волинській області просять працедавців поважати права найманих працівників та закон. Водночас в ГУ ДФС у Волинській області вкотре застерігають працедавців від практики укладення цивільно-правових угод з працівниками, які фактично працюють повний робочий день з визначеним переліком обов’язків. Цивільно-правові угоди передбачають виконання певного виду робіт, як правило, у встановлений проміжок часу. Робота касирів, продавців, перукарів, офіціантів та інших працівників сфери послуг і торгівлі вимагає укладення трудового договору.

Читайте також: Під час роботи на волинських підприємствах загинуло вісім працівників

Коментарі
22 квітня
Сьогодні
Вчора
20.04.2019
19.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин