Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
КП «Луцькводоканал»
КП «Луцькводоканал»

«Луцькводоканал» укотре підтвердив неспроможність оплачувати спожиту електроенергію, — «Волиньобленерго»

11:00 26.10.2018
202

У ПрАТ «Волиньобленерго» кажуть, що КП «Луцькводоканал» укотре підтвердив неспроможність оплачувати спожиту електроенергію.

У четвер, 25 жовтня, відбулися переговори між представниками підприємств щодо питань погашення заборгованості за спожиту електричну енергію, під час яких з’ясувалося, що комунальне підприємство не має конструктивного рішення проблеми, — повідомили у прес-службі підприємства.

Під час зустрічі керівництво «Луцькводоканалу» підтвердило неможливість здійснювати у повному обсязі як поточні розрахунки за електроенергію, так і погасити існуючий борг. Така позиція підприємства, що перебуває в управлінні міської ради Луцька, ще більше загострює украй критичну ситуацію, що може призвести до відключення від електропостачання об’єкти, які забезпечують обласний центр водою.

«Отже, сплата піврічного боргу комунальним підприємством розмірі маже 13 млн грн залишається відкритим питанням. Мало того, «Луцькводоканал» не може дати гарантій щодо поточної оплати за електроенергію, яку постачає «Волиньобленерго». На жаль, Луцька міська рада не втручається у борговий конфлікт, що загрожує припиненням електропостачання», — кажуть в товаристві.

Читайте також: Ні «Луцькводоканал», ні влада міста не роблять реальних кроків для вирішення проблеми боргу, — «Волиньобленерго»

Коментарі
21 липня
Вчора
19.07.2019
18.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин