Волиняни зможуть оформити електронний страховий поліс на Укрпошті

29 Жовтня 2018, 12:20
Камінь-каширці зможуть оформити електронний страховий поліс на Укрпошті 1304
Камінь-каширці зможуть оформити електронний страховий поліс на Укрпошті

У поштових відділеннях п’яти областей України, серед яких і Волинська область, впроваджено послугу оформлення електронного полісу «Автоцивілки». Повідомляє прес-служба Укрпошти.

«Автоцивілка» – поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Відтепер, звернувшись до автоматизованих відділень зв’язку Укрпошти, клієнти протягом 5-ти хвилин можуть оформити необхідний електронний договір.

«Укрпошта продовжує рухатись у напрямку створення фінансового маркетплейсу, пропонуючи нові, сучасні та затребувані на ринку послуги. Минулого року ми надали нашим клієнтам можливість оформляти «Автоцивілку» у відділеннях зв’язку та самостійно обирати страховика, якому довіряєш, з переліку працюючих на ринку страхових компаній. Зараз запустили додаткову опцію – оформлення електронного полісу «Автоцивілки». По-перше, це – зручно, по-друге, значно економить час наших клієнтів», - зауважив директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Артур Муравицький.

До відома:

  • Електронний поліс має таку ж юридичну силу, як і поліс на бланку, завірений печаткою та підписом;
  • Електронний поліс може бути роздрукований на папері або бути відображений у гаджеті (телефон, ноутбук, смартфон);
  • Отримуючи електронний поліс, клієнт уникає ризиків отримати  фальсифікований поліс.
  • Для перевірки чинності оформленого полісу, клієнт отримує смс-повідомлення з посиланням на сайт МТСБУ та лист на скриньку електронної пошти.
Коментар
30/06/2022 Середа
29.06.2022