Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Делегація із Азербайджану в Волинській ОДА
Делегація із Азербайджану в Волинській ОДА

Луцький завод «Укрспирт» налаштовує співпрацю з одним із найбільших виноробів Азербайджану

12:16 30.10.2018
78

Державне підприємство «Укрспирт» налаштовує співпрацю з одним із найбільших підприємств Азербайджану з прийому та переробки винограду ВАТ «Абшерон-Шараб».

У понеділок, 29 жовтня, на Волині в рамках робочого візиту перебуває делегація з Азербайджану, яка відвідає Луцький завод «Укрспирт». З поважними гостями зустрівся голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко. Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Для початку тимчасовий виконувач обов’язків директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко розповів про основні напрямки роботи. Отож, підприємство постійно працює над вдосконаленням товарної лінійки та розробкою нових пропозицій. Однак, пріоритетом залишається переробка готової сировини в країні, а не імпорт її за кордон, що розвиває національну економіку та створює нові робочі місця. Між іншим, більше 80 % зерна ДП «Укрспирт» отримує безпосередньо від виробника.

Натомість, серед перспектив – виробництво біоетанолу та компоненту моторного палива альтернативного.

«Ми маємо все необхідне для виробництва найбільш якісних алкогольних напоїв – від висококласного обладнання та якісних ресурсів, до кращих фахівців галузі. Планів та завдань є чимало. Над цим ми активно працюємо. Тому сподіваємося на підтримку органів місцевої влади. Хоча на Волині ми її відчуваємо та бачимо зворотній зв’язок», – зазначив Юрій Михайлович.

Що ж стосується співпраці з азербайжанськими колегами, то в рамках стратегії розвитку спиртової галузі та розширення ринків збуту продукції власного виробництва ДП «Укрспирт» розпочало співпрацю з ВАТ «Абшерон-Шараб».

Це підприємство є одними з найбільших підприємств Азербайджану з прийому та переробки винограду і виробництва на його основі алкогольної продукції. Тож планують розвивати їх виноробний та коньячний промисел. Натомість, відправляти до країни-партнера українську горілку та спирт. Як результат, збільшиться товарообіг між країнами.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області, своєю чергою, розповів про інвестиційну привабливість Волині, а також звернув увагу на напрямки, які слід покращити. Це, насамперед, логістика та туризм. Тим не менше, голова облдержадміністрації підтримує розвиток міжнародної співпраці.

«Азербайджан – чудова країна. Тому мене дуже радує, що ви зацікавилися Україною. Зі свого боку я готовий надавати будь-яку підтримку. Адже ми лише «за» співпрацю між нашими країнами», – резюмував Олександр Савченко.

Коментарі
17 листопада
Сьогодні
Вчора
15.11.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин