Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Володимирські посадовці беруть участь у Kyiv Smart City Forum 2018
Володимирські посадовці беруть участь у Kyiv Smart City Forum 2018

Володимирські посадовці беруть участь у Kyiv Smart City Forum 2018

18:17 31.10.2018
102

Прдставники влади міста Володимира-Волинського беруть участь в одній із головних подій Східної Європи,- Kyiv Smart City Forum 2018.

Форум, який присвячений популяризації впровадження інноваційних вирішень у мегаполісах, проходить 31 жовтня у столиці України. Участь у цьому заході беруть перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, - інформує офіційний сайт міста.

Цього року форум є комунікаційною платформою для понад 1200 гостей. Серед них — представники міських влад, посольств і ЗМІ, лідери думок, експерти з інфраструктури, урбаністи, архітектори, екологи, а також представники бізнесу, громадських організацій і міжнародних фондів. Понад 40 спікерів ділитимуться досвідом впровадження технологій задля розвитку безпечного й комфортного міського простору.

Захід офіційно відкривали голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко та співкоординатори ініціативи Kyiv Smart City Юрій Назаров і Ярослава Бойко. Програма форуму складається з шести секцій і виступів у форматі short talks. Основна тематика: smart city, smart mobility, smart building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність. Для панельних виступів і дискусій запрошено найкращих міжнародних та українських експертів, які працюють із тематикою розумних міст.Довідково: «Smart city» сьогодні — найбільш прогресивний спосіб розвитку міського простору в усьому світі. Концепція «розумного міста» передбачає використання цифрових технологій, які надають доступ до різноманітних показників у місті. Головний тренд у його розбудові — використання Big Data. Завдяки постійному моніторингу влада ідентифікує проблемні точки і бачить можливості покращення умов перебування в місті й підвищення комфорту всіх жителів.

У кожному куточку планети міста інтенсивно розбудовують й оновлюють їхню інфраструктуру. Найяскравіші приклади відновлюваних джерел енергії можна знайти у Відні, Амстердамі, Токіо. Найкраща швидкість інтернету, доступний Wi-Fi у міській інфраструктурі та найвищий рівень безпеки — у Стокгольмі, Нью-Йорку й Лондоні. Найбільш розвинена мережа громадського транспорту й розумні паркувальні зони є в Парижі та Сан-Франциско.

Читайте також: Кого з працівників соціальної сфери Володимирщини відзначили з нагоди свята

Коментарі
15 листопада
Сьогодні
Вчора
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин