Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Profit Day у Луцьку «Богдан Моторс» запрошував на роботу
На Profit Day у Луцьку «Богдан Моторс» запрошував на роботу

На Profit Day у Луцьку «Богдан Моторс» запрошував на роботу

13:48 01.11.2018
199

У приміщенні Палацу учнівської молоді міста Луцька відбувся захід під назвою Profit Day – Твій день кар’єри, участь у якому взяли роботодавці підприємств Волинської області.

Захід відбувся 25 жовтня.

Представники ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» також прийшли розповісти про актуальні вакансії на заводі. Серед присутніх переважали молоді люди, учні та студенти різних факультетів та спеціальностей, які вже знаходяться у пошуках роботи.

Спеціалісти «Богдан Моторс» охоче відповідали на запитання молоді про відкриті вакансії, обов’язки та умови праці, розказували про можливості для навчання працівників без досвіду роботи, а саме здобуття спеціальності безпосередньо на заводі.

На даний час ДП «Автоскладальний завод №1» запрошує на роботу інженерів-технологів, інженерів-конструкторів, інженерів-випробовувачів, інженерів-програмістів, слюсарів з механоскладальних робіт, різальників на пилах, ножівках та верстатах, електрозварників на автоматичних та напівавтоматичних машинах бухгалтерів, товарознавців, та ін.

За детальною інформацією просимо звертатися у відділ управління справами та персоналом заводу за телефоном: +38( 0332) 78-50-13

Коментарі
15 листопада
Сьогодні
Вчора
13.11.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин