Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Ковельській міській раді запровадять електронний документообіг
У Ковельській міській раді запровадять електронний документообіг

У Ковельській міській раді запровадять електронний документообіг

13:00 02.11.2018
32

У виконавчих органах Ковельської міської ради запровадять електронний документообіг.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Розроблена і затверджена відповідна програма, в якій обгрунтовано її доцільність, окреслено заходи з реалізації до 2020 року.

Ковельчани у повсякденному житті все більше віддають перевагу інформаційно-комунікаційним технологіям. Застосовують їх і при скеровуванні звернень до міської ради, виконавчого комітету, у процесі ознайомлення з роботою органів місцевої влади тощо. На часі і впровадження електронного документообігу як одного з ефективних інструментів управління, взаємозв’язку між владою і громадянами, бізнесом, підприємствами й установами.

Аби система запрацювала на належному рівні, вимагає модернізації матеріально-технічна база та програмне забезпечення, що передбачено в документі.

Розробники очікують, що результатом успішного виконання Програми стане підвищення оперативності прийняття управлінських рішень, розширення можливостей використання електронних документів, якісне надання адміністративних і соціальних послуг мешканцям міста, збільшення кількості електронних сервісів та on-line-послуг для громадян, формування єдиного інформаційного середовища «влада – громада».

Коментарі
17 листопада
Сьогодні
Вчора
15.11.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин