Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Підприємство з Волині виготовило цех для збирання та випробувань космічних апаратів
Підприємство з Волині виготовило цех для збирання та випробувань космічних апаратів

Підприємство з Володимира виготовило цех для збирання та випробувань космічних апаратів

18:02 02.11.2018
67

Побудували новий цех для збирання та випробувань вітчизняних космічних апаратів. Приміщення цеху виготовлені та змонтовані ПрАТ НВК «Мікроклімат» ( м.Володимир-Волинський) на замовлення ДП КБ «Південне».

Цього року він буде зданий в експлуатацію, – передає DefenseExpress.

Площа виробничих приміщень цеху – 275 квадратних метрів при висоті центрального залу у 8 метрів. Загальна площа інших приміщень – 210 квадратних метрів.

Виробниче приміщення дозволяє одночасно виготовляти та випробувати до трьох космічних апаратів з вагою кожного до 2 тонн. При цьому в цеху дотримується повна стерильність – клас чистоти – 100000 по стандарту США 209D.


Під організаційно-технічним керівництвом КБ «Південне» в Україні вже створено кооперацію підприємств-розробників бортових систем супутників і різних типів корисного навантаження, а також наземна інфраструктура управління польотом супутників, приймання та обробки цільової інформації. Запуски КА під юрисдикцією України були розпочаті в 1995 році.

Нагадаємо, у Володимирі-Волинському на підприємстві наукового виробничого комплексу «Мікроклімат» монтують так звані приміщення для виготовлення лікарських засобів або надання медичних послуг, що їх потребують фармацевтичні фірми і компанії, а також медичні заклади України.

Серед них – Рівненський та Луцький перинатальні центри, Володимирецька лікарня та «Охматдит». Крім того, підприємство спеціалізується на виробництві систем кондиціонування та вентиляції, проектуванні.

Коментарі
17 листопада
Сьогодні
Вчора
15.11.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин