Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
ВРХ
ВРХ

Майже 100 тисяч гривень дотації отримали власники ВРХ на Ратнівщині

15:42 04.11.2018
327

Представники департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації в актовому залі районної бібліотеки селища Ратне провели навчання-семінар із відповідальними працівниками сільських рад Ратнівського і Старовижівського районів.

Обговорювали питання виплати дотації власникам особистих селянських господарств за утримання молодняку великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку, – повідомляють у департаменті.

Про державну підтримку агропромисловового комплексу в 2018 році проінформував присутніх заступник директора департаменту агропромислового розвитку, начальник управління розвитку виробничих галузей департаменту ОДА Юрій Юрченко. У своєму виступі він зазначив, що за утримання ВРХ у Ратнівському районі 56 власникам ОСГ виплатили 97,8 тисячі гривень дотації, 575,5 тисячі гривень спрямують другим траншем.

Про методичну допомогу, заповнення форм і реєстрів щодо виплати дотації власникам особистих селянських господарств за утримання молодняку великої рогатої худоби до 13-місячного віку інформували начальник відділу тваринництва Департаменту агропромислового розвитку Микола Шура та головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації Наталія Момчева, адже незабаром необхідно подавати документи станом на 1 грудня 2018 року.

Коментарі
17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин