Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Фінішувала акція із зариблення Шацьких озер

10:45 10.11.2018
52

Цього тижня фінішувала акція із зариблення Шацьких озер, яка відбувалася в рамках реалізації обласної Регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020».

Свідками останнього запуску риби у озера Люциме та Пісочне традиційно стали громадські активісти – члени громадської організації рибалок-любителів Шацького району, працівники Шацької ОТГ, працівники Шацького національного природного парку, а також голова Шацької РДА Василь Голядинець, гості з області – начальник управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Дмитро Новохатський та керівник Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Іван Мирка.

На фінальному зарибленні в озеро Люцимер випустили 545 кілограм коропа, а в озеро Пісочне – 355 кілограм коропа.

Загалом же за всі етапи зариблення в рамках програми в три озера Шацької ОТГ – Велике Чорне, Люцимер та Пісочне – запустили 4,6 тонн риби на суму 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, реалізація програми передбачала фінансування зариблення з обласного бюджету в сумі 100 тисяч грн., з районного бюджету – 20 тисяч грн., з бюджету Шацької ОТГ – 20 тисяч грн., ще 60 тисяч грн.. назбирали члени громадської організації рибалок-любителів Шацького району (голова Володимир Золотов).

Коментарі
15 листопада
Сьогодні
Вчора
13.11.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин