Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Територіальне медиче об`єднання Любомльського і Шацького районів більше не існує – рішення сесії

17:20 09.11.2018
64

Депутати Шацької районної ради на сесії проголосували за припинення юридичної особи комунального закладу «Територіальне медичне об’єднання Любомльського і Шацького районів».

7 листопада відбулося позачергове тридцять друге засідання сесії Шацької районної ради. На засідання прибуло 17 депутатів.
На порядку денному було три питання, – інформують у прес-службі райради.

Депутати внесли зміни до рішення районної ради від 25.04.2018 року № 24/37 «Про реорганізацію комунального закладу ТМО Любомльського і Шацького районів шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство ТМО Любомльського і Шацького районів». Відповідно до змін, припинено юридичну особу комунальний заклад «Територіальне медичне об’єднання Любомльського і Шацького районів» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Любомльське територіальне медичне об’єднання Любомльcької районної ради».

Разом з тим, комунальне некомерційне підприємство «Любомльське територіальне медичне об’єднання Любомльcької районної ради» стало правонаступником прав, обов’язків комунального закладу «Територіальне медичне об’єднання Любомльського і Шацького районів». Під час позачергової сесії депутати проголосували і про вихід зі складу засновників комунального некомерційного підприємства «ТМО Любомльського і Шацького районів».

Коментарі
19 листопада
Вчора
17.11.2018
16.11.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин