Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
«Богдан 2251»
«Богдан 2251»

«Богдан» достроково виконав контракт на постачання санітарних автомобілів до ЗСУ

15:00 13.11.2018
545

Корпорація «Богдан» достроково виконала контракт на виготовлення і постачання санітарних автомобілів «Богдан 2251» Збройними силами України.

Військовим відправили фінальну в цьому році партію техніки, яка призначена для вивезення поранених та подальшої евакуації до медичних лікувальних закладів. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

«Автомобілі «Богдан 2251» були завчасно доправлені до українських військовослужбовців: корпорація достроково виконала цьогорічне замовлення від Міністерства оборони, забезпечивши армію необхідною сучасною технікою, пристосованою під потреби фронту. Ці автомобілі здатні впоратися із бездоріжжям для термінової евакуації поранених, саме вони замінюють застарілу радянську техніку на фронті», - зауважили у прес-службі корпорації «Богдан».

Санітарні авто «Богдан 2251» призначені для оснащення медичних підрозділів військової ланки, автомобільних санітарно-евакуаційних підрозділів та військових медичних лікувальних закладів ЗСУ. Автомобіль пристосований для вивезення поранених з медичних підрозділів військової ланки, військових мобільних шпиталів та подальшої евакуації. Його місткість – вісім осіб.

Випробування та закупівлі санітарного авто «Богдан 2251» розпочалися ще 2016 року. Відтоді відбувалася постійна модернізація техніки - зміни узгоджувалися із військовими медиками, водіями та представниками Міністерства оборони. За рахунок виробника автомобілі пережили 10 змін: було переглянуто устаткування кабіни водія та медичного КУНГ-у автомобіля.

До інтер’єру медичного відділення внесли зміни для більш комфортного перебування під час виконання завдань, зокрема, обладнали автономною системою підігріву, а паливну систему - спеціальним обігрівачем.

У Міноборони заявили, що оновлена версія санітарного автомобіля «Богдан 2251» врахувала усі побажання військових та медиків.

До появи на фронті «Богданів-2251», основним санітарним автомобілем в українському війську був УАЗ-452. За словами військових водіїв, «Богдан 2251» значно перевищує за характеристиками свого попередника, який використовувався ще з радянських часів і міг підвести у будь-який момент.

Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2019
20.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
her_ber_right
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин