Волинська компанія-сировиробник побувала на престижній виставці в Парижі

13 Листопада 2018, 16:01
Волинська компанія-сировиробник побувала на престижній виставці в Парижі 1235
Волинська компанія-сировиробник побувала на престижній виставці в Парижі

Делегація працівників Департаменту з експорту TERRA FOOD Group of companies повернулася з Парижу, де представляла компанію на міжнародній виставці харчової промисловості – SIAL 2018.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Традиційно для компанії ТЕРРА ФУД на виставці були представлені як відомі українському споживачеві і улюблені в країнах Кавказу бренди ТМ Ферма та ТМ Тульчинка, так і популярні бренди країн Близького Сходу та Північної Африки - ТМ Gold Valley, TM 100Cows та ТМ ChocoNutto. 

«Виставка SIAL Paris є беззаперечно однією з головних подій харчового ринку світу, яка збирає виробників як традиційних так і інноваційних продуктів харчування, тому участь компанії Терра Фуд, яка є лідером молочного ринку України, дала змогу отримати позитивні відгуки міжнародного споживача та ще раз переконатися у високій якості та чудових смакових властивостях нашого масла, спредів, плавленого та твердого сиру тощо.

Попередні домовленості з клієнтами свідчать про те, що продукція компанії Терра Фуд є цікавою для споживача від США до Китаю», - коментує директор із зовнішньоекономічної діяльності Максим Войтович

Цього року міжнародна виставка SIAL зібрала близько 7200 учасників зі 119 країн світу. У фокусі виставки були питання «їжі майбутнього», акценти на інноваційні рішення та передбачення щодо можливих трендів майбутнього. 

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024