Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Готель «Comfort»
Готель «Comfort»

У Ковельській міськраді поліція знову вилучає документи по стадіону «Сільмаш»

12:00 14.11.2018
250

Чиновники мерії зловживали службовим становищем в інтересах приватного підприємця, який орендує комунальний об’єкт.

У березні 2018 року поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України. Слідство вказує, що службові особи Ковельської міської ради, зловживаючи службовим становищем, діючи в інтересах фізичної особи підприємця Юрія Шлюєва, здійснили в користь останнього відчуження комунального майна, а саме будівлі стадіону «Сільмаш», внаслідок чого спричинено істотну шкоду державним інтересам.

Нагадаємо, що все майно цієї спортивної арени, у тому числі й футбольне поле, ще у травні 2003 року міська влада передала в оренду Юрію Шлюєву. Відповідно до рішення Ковельської міської ради № 39/54 від 27 червня 2013 року, йому надали дозвіл на проведення реконструкції з добудовою другого поверху адміністративно-побутового приміщення стадіону «Сільмаш», яке входить до складу орендованого цілісного майнового комплексу.

Однак, провівши будівельні роботи, Юрій Шлюєв шляхом введення в оману державного реєстратора Ковельського ЦНАПу Аллу Онишкевич (на даний час вона звільнена з роботи, – ред.) зазначив у декларації про готовність об’єкта до експлуатації – «Нове будівництво», чим подав завідомо неправдиві дані. У подальшому це потягло за собою реєстрацію приватної власності на другий поверх адміністративно-побутового приміщення стадіону «Сільмаш», площею 424 квадратних метрів, де знаходиться приватний готель «Comfort». У той же час, перший поверх, площею 342,7 кв. м, залишився у комунальній власності Ковельської міської ради.

У травні наше видання повідомляло, що слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук задовольнив клопотання слідчого поліції Володимира Супрунюка, надавши дозвіл на вилучення оригіналів документів всіх справ щодо реєстрації права власності будівлі стадіону «Сільмаш», які перебувають у реєстраційній службі сектору державної реєстрації ЦНАПу виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Іншою ухвалою суддя надав слідству дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналу декларації від 14 квітня 2014 року № ВЛ 083141040253 про початок виконання будівельних робіт об’єкта «реконструкція будівлі стадіону «Сільмаш» з усіма додатковими документами, які перебувають в Управлінні Державної архітектурної інспекції у Волинській області.

У листопаді вже іншим слідчим Олександром Нивчиком, за погодженням з процесуальним прокурором Вадимом Антонюком, внесено до суду клопотання про вилучення у Ковельській міські раді оригіналів усіх документів, які стосуються реконструкції будівлі стадіону «Сільмаш» з влаштування другого поверху, та зведеного кошторисного розрахунку вартості.

Ковельський міськрайонний суд задовольнив дане клопотання.

Коментарі
21 липня
Вчора
19.07.2019
18.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин