Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
З 1 грудня у Ковелі зростуть тарифи на тепло та гарячу воду
З 1 грудня у Ковелі зростуть тарифи на тепло та гарячу воду

З 1 грудня у Ковелі зростуть тарифи на тепло та гарячу воду

17:00 15.11.2018
271

На позачерговому засіданні виконавчого комітету встановили нові тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води шляхом коригування для потреб населення та релігійних організацій.

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Представників ПТМ «Ковельтепло» на засіданні попросили аргументувати це рішення.

Як зазначила заступник директора, начальник планово-економічного відділу Тетяна Яковук перегляд тарифів відбувався шляхом коригування за окремими статтями витрат з причин, які не залежать від підприємства. Серед обгрунтувань зміни вартості послуг вона назвала зростання ціни на газ з 1 листопада на 22,8% для населення та у 2,2 рази для релігійних організацій, а також збільшення розміру мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2018 року.

Вартість послуг на опалення зросте для населення на 18,9 відсотка, для релігійних організацій — на 57,5 відсотка; з централізованого постачання гарячої води — на 18,7 відсотка для населення (релігійні організації цією послугою не користуються).

Для даних категорій споживачів тарифи становитимуть: опалення – 1868,34 грн./Гкал; централізоване постачання гарячої води – 101,36 грн./ куб.м.

Централізоване опалення за квадратний метр нині у Ковелі коштує 33,23 гривні, а зросте до 39,49 гривні; централізоване постачання гарячої води за метр кубічний коштує 85,42 гривні, а зросте до 101,36 гривні.

Зазначається, що у Ковелі тарифи є середніми по Україні. На сьогодні «Ковельтепло» не враховує ріст ціни на паливно-мастильні матеріали та ряд інших чинників, бо це призвело б до ще більшого підняття цін.

Оскільки людям важко витримувати таке комунальне навантаження, тому у структурі тарифу для потреб населення закладено нульовий рівень рентабельності підприємства і з міського бюджету будуть виділятись кошти на поповнення статутного фонду «Ковельтепло».

Нові тарифи будуть введені в дію з 1 грудня 2018 року.

Читайте також: «Ковельтепло» інформує споживачів про наміри підвищити тарифи

Коментарі
15 липня
Сьогодні
Вчора
13.07.2019
12.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин