Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Шацьких безробітних навчили, як правильно спілкуватися та уникнути маніпуляцій
Шацьких безробітних навчили, як правильно спілкуватися та уникнути маніпуляцій

Шацьких безробітних навчили, як правильно спілкуватися та уникнути маніпуляцій

17:40 27.11.2018
59

У Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості на тренінгу за участю представника Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив розбиралися у понятті «комунікативна компетенція».

Про це інформує прес-служба установи.

Основною метою такого тренігну для безробітних є формування у слухачів умінь грамотно і ефективно спілкуватися, уникати впливу маніпуляцій. Уміння професійно спілкуватися означає, що людина швидко адаптується у колективі, легко налагоджує і зміцнює зв’язки з клієнтами, замовниками, роботодавцем, а ще у переговорах будь-якої складності вигідно представляє інтереси компанії або свої власні.

Як же використовувати комунікативну компетентність для досягнення результатів? У процесі пошуку нової роботи за допомогою саме комунікативних навичок можна компенсувати брак досвіду.

Більш успішними є ті претенденти на вакантну посаду, які грамотно підходять до написання резюме, продумують супровідний лист (елемент ділового листування), займають активну позицію під час співбесіди, вибудовуючи діалог з рекрутером у форматі взаємного інтересу.


Коментарі
14 грудня
Сьогодні
Вчора
12.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин