Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Світлана Свидунович
Світлана Свидунович

Жителька Ратнівщини стала успішною підприємицею завдяки центру зайнятості

11:32 29.11.2018
105

Завдяки фахівцям районної служби зайнятості колишня безробітна започаткувала успішну власну справу.

Розповідь про це опублікувала у Facebook Ратнівська районна філія центру зайнятості.

Жителька села Гірники Світлана Свидунович, перебуваючи на обліку в Ратнівській районній філії, відвідала профорієнтаційні заходи, пов’язані з працевлаштуванням, отримала індивідуальні послуги, брала участь в семінарі з основ бізнесу, отримала індивідуальну профконсультацію з використанням тестових методик та консультацію щодо отримання додаткових знань з ведення бізнесу. За результатами проведеного профілювання склали план заходів щодо сприяння зайнятості.

За направленням районної філії Світлана проходила курси цільового призначення за програмою «підприємець-початківець» у Волинському коледжі національного університету харчових технологій, де розробила й успішно захистила бізнес-план на тему «Торгівля продовольчими товарами» і вже наприкінці листопада 2018 року за рішенням комісії Ратнівської районної філії вже зареєструвалася як фізична особа – підприємець.

Світлана вдячна службі зайнятості за отримані знання при проходженні курсів за програмою «підприємець-початківець», підтримку та розуміння при відкритті власної справи та надіється на подальшу співпрацю при розширенні бізнесу в майбутньому. Фахівці служби зайнятості висловили надію, що лише завдяки малому бізнесу будуть створені нові робочі місця насамперед в сільській місцевості, наповнення бюджету та благополуччя населення.

Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора
17.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин