Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
«Луцьктепло»
«Луцьктепло»

У «Луцьктеплі» розповіли, скільки витратили на підготовку до опалювального сезону

18:05 29.11.2018
59

ДКП «Луцьктепло» виконало капітальні й поточні ремонти котелень, центральних теплових пунктів та теплових мереж. Загалом за час підготовки до опалювального сезону витратили понад 8 мільйонів гривень.

Про це стало відомо 29 листопада під час сесії міськради.

Поряд з обов’язковими регламентними роботами підприємство замінило прилади обліку газу на п'яти котельних, заплативши 227,2 тисячі гривень. Йдеться про об'єкти за адресами: вул. Даньшина,10, Ковельська,150, Галшки Гулевичівни,12, Тарасова, 41, Островського, 10. Провели роботи по влаштуванню автоматизованої системи контролю і обліку електроенергії в чотирьох котельних: по вул. Гулака Артемовського, 20, Загородня, 3-а, Арцеулова, 3-а, Вавілова, 6 на суму 132,1 тисяча гривень.

Придбали обладнання та завершують роботи по влаштуванню АСКОЕ ще на трьох котельних (вул. Потапова,10, вул. Задворецька, 13, вул. Відродження, 15-б) вартістю 136 тисяч гривень.

Загальні витрати підприємства в міжопалювальний період для забезпечення належного проходження опалювального сезону склали 8 мільйонів 459,3 тисячі гривень. Інвестиційну складову, передбачену у тарифі на послуги теплопостачання в перерахунку на фактичний корисний відпуск, використали повністю.

«Окремо зазначаємо, що заходи на реконструкцію теплових мереж, передбачені у Кредитному договорі з ЄБРР, виконані повністю. В процесі їх реалізації замінено 7133 м.п трубопроводів», – розповіла директорка ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна.

За її словами, за кошти підприємства замінили ще 2141 м.п. трубопроводів, на що підприємство додатково спрямувало 4 мільйони гривень. Однак, це складає лише 3,5% від усієї протяжності теплових мереж міста, 80,3% яких експлутуються з терміном, що значно перевищує нормативний та підлягають заміні.

Депутати міськради взяли до уваги цю інформацію.

Читайте також: «Приймальня» «Луцьктепла» змінила графік роботи

Коментарі
14 грудня
Сьогодні
Вчора
12.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин