Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Волині жителі села побоюються, що закриють фельдшерсько-акушерський пункт
На Волині жителі села побоюються, що закриють фельдшерсько-акушерський пункт

Жителі волинського села побоюються закриття фельдшерсько-акушерського пункту

11:01 01.12.2018
133

Жителі села Воля-Любитівська побоюються закриття місцевого медичного закладу.

Про це повідомляють на сайті Ковельської районної ради.

На ім’я голови Ковельської районної ради Андрія Броїла надійшло колективне звернення від жителів села Воля-Любитівська. В своїй заяві селяни з надією просили допомогти вирішити дуже важливе для них питання – посприяти забороні закриття місцевого фельдшерсько-акушерського пункту.

Адже новації медичного реформування не всім до вподоби і мешканці Ковельщини стурбовані тим, що таке нововведення призведе до закриття медичних установ, з чим вони й не погоджуються: стукають в усі двері, збирають підписи, роблять усе можливе, аби відстояти свій ФАП.

Щоб спростувати інформацію щодо закриття медичного закладу, голова районної ради Андрій Броїло разом з заступником голови ради Олександром Пасенковським, головою Любитівської сільської ради Віктором Павловим та головним лікарем центру ПМД Ковельського МТМО Олегом Кубаєм зустрілися з жителями села Воля-Любитівська в місцевому медзакладі.

Під час зустрічі розповіли про основні принципи медичної реформи, обговорили майбутнє сільських ФАПів, зокрема і місцевого медичного закладу, в приміщенні якого і відбувалася зустріч.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Андрій Броїло наголосив на тому, що районна влада, спільно з керівництвом Ковельського МТМО стоять чітко на позиції максимального збереження всіх медустанов в районі. В наступному році за кошти, які надійдуть з державного бюджету на утримання закладів охорони здоров’я, планують значно покращити матеріально-технічну базу амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Значні кошти з місцевих бюджетів в тому числі об’єднаних територіальних громад та бюджету Ковельського МТМО спрямують на функціонування таких закладів первинної медичної допомоги, як фельдшерсько-акушерські пункти.

Все це має, на думку голови райради, забезпечити доступність та якість медичного обслуговування населення.

Про особливості роботи сімейних лікарів, проведення профілактичних оглядів, диспансеризації хворих присутнім розповів головний лікар центру ПМД Олег Кубай.

На завершення заходу жителі Волі-Любитівської висловили сподівання, що обіцяне посадовцями буде реальністю.

Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора
17.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин