Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
 «Богдан Моторс» увійшов у ТОП-20 найбільш інноваційних компаній України
 «Богдан Моторс» увійшов у ТОП-20 найбільш інноваційних компаній України

«Богдан Моторс» увійшов у ТОП-20 найбільш інноваційних компаній України

14:12 04.12.2018
373

«Богдан Моторс» увійшов до списку 20 найбільш інноваційних компаній України завдяки екологічній модернізації виробництва та розробці бронеавтомобіля «Барс-8».

Рейтинг склало видання «Деловая столица», – повідомляють у прес-службі корпорації «Богдан».

«Автомобільна компанія «Богдан Моторс» – головний виробничий актив корпорації «Богдан». Компанія має найсучасніші в Україні підприємства з виробництва легкових автомобілів в Черкасах, автобусів, тролейбусів і електробусів в Луцьку, а також виробничі потужності зі збірки вантажівок та підприємства із гарантійного та сервісного обслуговування автотранспортних засобів всіх типів», – йдеться в матеріалі видання.

Аналітики звернули увагу на екологічну модернізацію Луцького автоскладального заводу та розробку бронеавтомобіля «Барс-8» на Черкаському автоскладальному заводі. Вони зауважили, що корпорація «Богдан» планує значно збільшити випуск громадського транспорту на Луцькому автоскладальному заводі.

З цією метою понад $150 млн інвестували у будівництво нових цехів і закупівлю суперсучасного обладнання, яке відповідає міжнародним і національним екологічним стандартам і вимогам охорони праці.

Крім того, як зазначають у матеріалі, новітня продукція корпорації «Богдан» відповідає сучасним екологічним стандартам.

«Корпорація налагодила випуск повністю електричного автобуса А70100. Він уже зарекомендував себе на ринку ЄС і курсує дорогами Польщі. Також «Богдан Моторс» виготовив для датської компанії Banke Electromotive першу електричну вантажівку для муніципального використання, а французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus передав 12-метрові кузови для електробусів», – наголосили в «Деловой столице».

Також аналітики звернули увагу, що «Богдан Моторс» відомий інноваціями і в виробництві військової техніки.

«На Черкаському автоскладальному заводі розробили бронеавтомобіль «Барс-8» відповідно до стандартів світових аналогів і з урахуванням вимог ВСУ», – йдеться в матеріалі.

Під час складання списку журналісти враховували не тільки наявність інноваційних планів на майбутнє, але і вже успішно реалізовані нововведення у технологіях та продуктах. Також враховували роль компанії в житті країни, обсяг інвестицій, вкладених в інноваційні проекти, участь компанії в спеціалізованих виставках і значення впроваджених інновацій для зміцнення економічного і технологічного потенціалу та міжнародного авторитету України.

Загалом Луцький завод може виробляти 2 200 тролейбусів і автобусів на рік та готовий забезпечити потреби вітчизняних міст у новому сучасному транспорті, який відповідає європейським стандартам.

Читайте також:

Коментарі
21 серпня
Сьогодні
Вчора
19.08.2019
18.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин