Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Ковельщині стартувало перше засідання Ради регіонального розвитку
На Ковельщині стартувало перше засідання Ради регіонального розвитку

На Ковельщині стартувало перше засідання Ради регіонального розвитку

13:00 07.12.2018
218

За дорученням Президента України Петра Порошенка у Ковельському районі провели Раду регіонального розвитку.

Захід проходить сьогодні, 7 грудня, у Голобському Будинку мистецтв, – повідомляють на сторінці голови Волинської ОДА у Facebook.

Перше районне засідання Ради регіонального розвитку Ковельщини відкрив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

«Потрібно вміти делегувати повноваження — один з основних посилів сьогоднішнього засідання. Ми провели Раду регіонального розвитку області, де підвели підсумки. Голови провідних, потужних ОТГ розповіли, що вони досягли — і у решти загорілися очі. Я вдячний тим, хто об'єднується в громади. Я вірю, що ми добровільно втілимо реформу децентралізації. Важливо не помилитися у виборі керівника. Рада, яка сьогодні відбудеться — повинна підвести підсумки. Ви сформуєте робочу групу, яка напрацює всі плани, проекти та пропозиції і представите його в області. Аби кожен бачив, хто, що і коли отримає: школи, дороги, освітлення. Я бажаю успішного та плідного засідання, адже район потужний та має міцних керівників», – дав настанови голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Разом з засіданням Ради регіонального розвитку відбудуться громадські слухання з питання проекту районного бюджету на 2019 рік.

Участь у засідання беруть сільські та селищні голови, керівники ОТГ, депутати районної, селищних, сільських та обласної ради, ветерани органів місцевого самоврядування, керівники установ, служб та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних відомств центральних органів виконавчої влади, предстаники Громадської ради при райдержадміністрації та громадськість району.

Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин