Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Управління соцзахисту міста Ковеля заборгувало «Укртелекому» 73 тисячі гривень
Управління соцзахисту міста Ковеля заборгувало «Укртелекому» 73 тисячі гривень

Управління соцзахисту міста Ковеля заборгувало «Укртелекому» 73 тисячі гривень

16:00 07.12.2018
174

Управління соцзахисту заборгувало «Укртелекому».

У вересні 2018 року ПАТ «Укртелеком» в особі своєї Волинської філії звернулося до господарського суду з позовною заявою, в якій просило стягнути з управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради 77 тисяч 400 гривень заборгованості з відшкодування витрат за надані телекомунікаційні послуги пільговим категоріям громадян за вересень-грудень 2017 року.

Третьою особою на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, господарський суд Волинської області залучив Ковельське управління Державної казначейської служби так, як грошові вимоги пов’язані з відшкодуванням коштів з місцевого бюджету.

Управління соціального захисту заявило, що є підзвітне та підконтрольне виконавчому комітету на місцевому рівні і не може вирішувати питання державного рівня. Рішення про затвердження міського бюджету приймається лише відповідною радою.

Також управління посилалося на те, що договір на відшкодування пільг ПАТ «Укртелеком» ні з міською владою, ані з управлінням не укладався протягом 2017 року, відповідна інформація про кількість та статус пільговиків позивачу не надавалась, розрахунки і акти звірки не приймалися. Мовляв, відповідач не має жодних підстав, повноважень та можливостей, не може нести відповідальність за дії та рішення, які повинні прийматися органами влади. Пільги з послуг зв’язку перенесені у 2017 році законом на місцевий бюджет, а не на управління соціального захисту населення.

Після проведеної між сторонами звірки реальної кількості пільговиків, яким надавалися телекомунікаційні послуги за вересень-грудень 2017 року, від «Укртелекому» надійшла заява з проханням стягнути з відповідача 73 334,20 грн.

Суд вирішив позов задовольнити повністю, також стягнути з управління соцзахисту 1762 гривень витрат, пов’язаних з оплатою судового збору.

Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин