Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Порахували, скільки і на що Шацький район використовує найбільше коштів

12:01 08.12.2018
52

У Міністерстві фінансів на онлайн-ресурсі бюджетів кожної громади, району та області оприлюднили інформацію про те, з чого складається бюджет Шацького району та на які витрати йде найбільше коштів.

На сайті можна вибрати населений пункт та досліджувати, як формується його бюджет: скільки у ньому власних надходжень, а скільки дотується державою та іншими місцевими бюджетами. Також є можливість перевіряти витрати – куди і на що місцева влада спрямовує фінансовий ресурс.

Так, за 9 місяців цього року свій бюджет Шацький район за доходами виконав на 75,2% до уточненого річного плану, за витратами - на 72,5% до річного плану. Нагадаємо, що Світязька сільська рада виконала свій бюджет за аналогічний період на 92,8%, а Шацька ОТГ – на 87,6% від річного плану.

Найбільше заробив районний бюджет у червні (10,6 млн. грн.), відповідно і витратив найбільше у тому ж місяці (трохи більше 10 млн.грн.). Найменше доходів фіксували у липні - 6,7 млн.грн.

Левову частку в структурі доходів громади займають трансферти з місцевих бюджетів, що становить 54,9%, а от трансферти з державного бюджету становлять майже 36,7% в структурі районного бюджету. Майже на 7,9% бюджет району поповнюється податковими надходженнями, та на 0,58% - неподатковими надходженнями.

Стосовно витрат, то трохи більше 46,5% бюджету йде на соціальний захист та соціальне забезпечення, на галузь освіти – 32,5%, міжбюджетні трансферти – 11,8%, охорону здоров'я – 4,3%, духовний та фізичний розвиток – майже 3%, загальнодержавні функції – 1,8%, на економічну діяльність – 0,04%.

Читайте також: Скільки і коли найбільше заробляла і витрачала Світязька сільська рада

На що Шацька ОТГ витрачає найбільше коштів


Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора
17.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин