Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Ковелі підписали освітній екологічний проект «Україна без сміття»
У Ковелі підписали освітній екологічний проект «Україна без сміття»

У Ковелі підписали освітній екологічний проект «Україна без сміття»

11:16 08.12.2018
60

Міський голова Ковеля та представники гімназії імені Олени Пчілки і школи № 10 підписали освітній екологічний проект «Україна без сміття».

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Підписання проекту відбулося 7 грудня.

Реалізацію запланували розпочати в 2019 році на базі цих закладів.

У гімназії та школі №10 планують прибрати звичайні кошики для сміття і встановити спеціальні сортувальні майданчики з трьох контейнерів – для паперу, відходів упаковки та залишкового сміття.

Збираючи все це, та здаючи на переробку, заклади отримають кошти, які в подальшому спрямують на потреби, визначені саме школярами шляхом голосування (придбання спортивного інвентаря, розвиваючих ігор, проведення різноманітних екскурсій, походів тощо).

З міського фонду охорони навколишнього природного середовища планують оплатити навчальні лекції, які проведуть фахівці громадської організації «Україна без сміття».

Основне завдання проекту полягає в навчанні школярів правильно сортувати сміття, розподіляючи ресурсноцінні компоненти (папір, скло, метал, пластик) і органічні відходи.

Також за гроші фонду планують придбати сортувальні набори початківця, які складаються з трьох контейнерів, виготовлених з п’ятишарового картону з ламінованими верхніми кришками та призначені для багаторазового використання (термін служби до 7 років). Вартість одного набору становить 500 гривень.

Для міської гімназії їх передбачено 6, а для школи №10 – 14 на загальну суму 10 тисяч гривень.

Кошти, отримані від здачі сміття, як вторсировини, мають надходити на окремий рахунок навчального закладу. Кожен учень повинен мати можливість за допомогою інтернет-ресурсу відслідковувати стан коштів на рахунку, вносити пропозиції та брати участь в голосуванні щодо їх використання.


Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора
17.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин