Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща»
Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща»

Для Нацпарку «Цуманська пуща» розробили стратегічний проект за 900 тисяч гривень

16:30 08.12.2018
22

Науково-технічна рада розкритикувала проект організації території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об'єктів.

Засідання ради відбулося 7 грудня. Про це повідомляє «Народний контроль» у Facebook.

Тендер на розроблення проекту виграло Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування». Вартість – 900 тисяч гривень.

Після презентації проекту у представників науково-технічної ради виникло чимало запитань. Загалом були озвученні зауваження щодо неточної інформації, неперевіреної, а в деяких розділах – взятої не з надійних джерел. Зокрема, на думку ради, до такого важливого проекту залучили малу кількість науковців.

На засіданні ради виступив керівник «Народного контролю» Павло Данильчук. Передусім він зауважив, що є недовіра до структури, яка розробляла проект організації території парку, оскільки відомо, що інститут фігурує у кримінальному провадженні.

Також Данильчук висловив обурення через те, що у проекті практично не вказано про багатовікові дубові ліси. Тож він наполіг, аби цей проект надали у відкритий доступ, щоб громадськість мала можливість ознайомитися.

У підсумку, науково-технічна рада прийняла рішення відправити цей проект на доопрацювання.

Згідно природоохоронного законодавства, проект організації території визначає стратегію розвитку заповідника на десять років, а також встановлює режим охорони та відтворення природних комплексів і об’єктів заповідника та планування його території.

Коментарі
17 грудня
Вчора
15.12.2018
14.12.2018
13.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин