Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
«Богдан» готовий постачати сучасні українські електробуси для міських автопарків
«Богдан» готовий постачати сучасні українські електробуси для міських автопарків

«Богдан» готовий постачати сучасні українські електробуси для міських автопарків

16:03 21.12.2018
369

Електробуси є економним та екологічним видом громадського транспорту, за яким – майбутнє міських перевезень. Корпорація «Богдан» вже має досвід вироблення такої техніки для європейських міст та готова постачати її для українських автопарків в разі замовлень.

Про це заявляють у прес-службі компанії.

«Електробуси виробництва «Богдан» наразі курсують у Чехії та Польщі. Водночас корпорація має всі можливості для вироблення такого транспорту для українських міст, в яких лише починають звертати увагу на «зелені» перевезення», - йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

У «Богдані» наголошують, що органи місцевого самоврядування під час закупівель мають звертати увагу передусім на українське виробництво, яке жодним чином не поступається іноземному та виробляє якісну сучасну продукцію. Підтримка власного виробника – це вклад у власну економіку, розвиток української промисловості та стабільні надходження податків до бюджету, зауважують в компанії.

Корпорація нагадує, що наразі постачає до українських міст сучасні та комфортні тролейбуси, які споживають на 40% менше електроенергії та завдяки автономному ходу можуть пересуватися без контактних електричних мереж значні ділянки маршрутів.

У листопаді 2018 року «Богдан» представив першу українську електровантажівку, яка була вироблена для данської компанії Banke Electromotive. Вона відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами. Уже заплановано її серійний випуск на потужностях луцького ДП «Автоскладальний завод №1» у рамках масштабного контракту.

У корпорації наголошують, що екологічний транспорт – перспективна для України ніша, яку на теренах держави першим зайняв саме «Богдан». У майбутньому дотримання екологічних стандартів стане визначальним для розвитку системи міських перевезень. Водночас, зазначають у «Богдані» український виробник вже має пропозиції для потенційних ринків і готовий приєднатися до модернізації автопарків «зеленим» громадським транспортом.

Читайте також:

Коментарі
21 серпня
Сьогодні
Вчора
19.08.2019
18.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин