Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Ковельський «Добробут» не має ліцензії на стерилізацію безпритульних тварин
Ковельський «Добробут» не має ліцензії на стерилізацію безпритульних тварин

Ковельський «Добробут» не має ліцензії на стерилізацію безпритульних тварин

13:01 28.12.2018
49

Комунальне підприємство «Добробут» не має ліцензії, щоб проводити стерилізацію безпритульних тварин.

Про це заявив на черговій сесії Ковельської міської ради голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Геннадій Кіндер. За його словами, рішенням міськради № 17/76 від 28.08.2016 року була прийнята програма «Про поводження з безпритульними тваринами у місті Ковелі на 2016-2019 роки», якою передбачено 1,8 мільйона гривень.

Геннадій Олексійович дещо помилився, бо насправді рішення має зовсім інший номер і прийнято не в серпні, а в липні 2016 року. Як би там не було, але виконання програми покладено на комунальне підприємство «Добробут».

«Частина коштів по даній програмі використана, але на даний момент в КП «Добробут» відсутня ліцензія на стерилізацію тварин. Незрозуміло, чому на протязі шістнадцяти місяців не оформлені необхідні документи. Прошу надати конкретну інформацію про стан виконання даної програми», – сказав Геннадій Кіндер, звертаючись до головуючого – міського голови Олега Кіндера.

У травні 2018 року видання Район.Ковель повідомляло, що у Ковелі готують приміщення для стерилізації безпритульних тварин. Як розповідав директор КП «Добробут» Ігор Михалевич, уже підготовлено операційну, кабінет лікаря, кухню для приготування їжі для тварин, п’ять закритих вольєрів, господарські приміщення. Також має бути обладнане карантинне відділення. Є необхідність у придбанні спеціальних пристроїв та інвентарю.

Для роботи та обліку тварин куплено ноутбук, принтер, програмне забезпечення. Усіх їх будуть реєструвати та чіпувати. Буде проводитись вакцинація від сказу, після якої тварин повертатимуть на місце відлову. В середньому вони будуть знаходитися у пункті 10-15 днів.

Варто наголосити, що це буде не притулок, а пункт стерилізації та ідентифікації тварин.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року біля стін Ковельської міської ради мітингували захисники тварин, щоб домогтися виконання Програми поводження з безпритульними тваринами. Активісти подали владі заяву з багатьма підписами, в якій просили гуманного ставлення до собак.

Коментарі
17 січня
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин