Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Волинь отримала 14 мільйонів для придбання житла учасникам АТО
Волинь отримала 14 мільйонів для придбання житла учасникам АТО

Волинь отримала 14 мільйонів для придбання житла учасникам АТО

16:38 28.12.2018
62

На Волинь 26 грудня надійшла додаткова субвенція в обсязі 14,1 млн грн на виплату компенсації для придбання житла родині загиблого учасника АТО та 12-ти воїнам, які отримали інвалідність внаслідок поранення.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Так, кошти розподілили між Ковельським і Рожищенським районними та Володимир-Волинським та Луцьким міськими бюджетами.

Нагадаємо, що напередодні департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляв про прийняте Урядом розпорядження, згідно якого для Волині передбачили додаткове фінансування в розмірі понад 14 мільйонів гривень для компенсації на придбання житла сім’ям загиблих учасників АТО та особам з інвалідністю внаслідок війни.

Загалом впродовж 2018 року для виплати компенсації на придбання житла сім’ям загиблих учасників АТО та особам з інвалідністю внаслідок війни I-II групи, з числа учасників АТО розпорядженнями Уряду для області виділили 15,6 млн гривень і виплатили компенсацію 20 одержувачам.

Окрім того, вперше у 2018 році відповідну компенсацію одержали п’ять осіб з інвалідністю внаслідок війни, з числа учасників бойових дій на території інших держав та один учасник бойових дій в АТО з числа внутрішньо переміщених осіб. Обсяг відшкодованих коштів для цієї категорії склав майже 8 млн грн.

Коментарі
17 січня
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин