Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Любомлькій ОТГ відкрили інклюзивно-ресурсний центр
У Любомлькій ОТГ відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У Любомльській ОТГ відкрили інклюзивно-ресурсний центр

10:02 29.12.2018
60

У нашій державі значна увага приділяється допомозі дітям з особливими освітніми потребами. Крім занять з такими дітьми під час навчального процесу, актуальною темою є надання додаткової психолого-педагогічної допомоги в позаурочний час. Саме тому по всій Україні розширюється мережа інклюзивно-ресурсних центрів.

У п’ятницю, 28 грудня, такий заклад відкривали у Любомлі. З-поміж подібних установ він став вісімнадцятим на Волині, — пише Кордон.

На урочистість запросили діток, які відвідуватимуть заклад, їхніх батьків, представників місцевої і районної влади, депутатів, сільських старост, меценатів. З гарною подією учасників заходу привітали: заступник начальника обласного управління освіти і науки Тетяна Соломіна, Любомльський міський голова Роман Ющук, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч.

«Це справжній новорічний подарунок для діток з особливими освітніми потребами, і такі заклади дуже потрібні. Ми стараємося надавати максимальну підтримку подібним центрам, тож і Любомльський не стане винятком», — зазначив помічник Андрій Бокоч і від імені народного депутата Ігоря Гузя та благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вручив директору центру Валентині Богдан сертифікат на 20 тисяч гривень для придбання обладнання для установи.


Гарного настрою і позитиву усім присутнім додав Святий Миколай, який вручив діткам солодкі подарунки, а також щедрувальники — колектив міського будинку культури. Для малечі організували солодкий стіл, а для дорослих — невеличку екскурсію кабінетами установи.


Любомльський інклюзивно-ресурсний центр нині обладнаний сучасними меблями, оснащений реабілітаційним обладнанням (спортивний комплекс з рукоходом, реабілітаційні бруси, сходинки, дитячий балансир, сухий безкаркасний басейн, сухий душ, м’які модулі тощо), засобами корекції та ігровими матеріалами, комп’ютерною технікою, телевізором.З місцевого бюджету на функціонування установи було виділено понад 130 тисяч гривень, окрім того, 185 тис. грн. державної цільової субвенції витратили, щоб придбати обладнання для кабінетів. Варто зазначити, що допомогу у його підготовці до роботи також надавали представники бізнесу — місцеві підприємці Дмитро Шлапа, Лідія Шиць, Валентин Ліщук.

Нині в інклюзивно-ресурсному центрі, окрім директора, працює практичний психолог та вчитель-дефектолог. Вже за кілька днів, з 1 січня наступного року штат поповниться вчителем-логопедом та вчителем-реабілітологом.

Передбачається, що центр зможе обслуговувати діток не тільки з Любомльської, а й інших ОТГ Любомльщини, а також сусіднього Шацького району.
Коментарі
17 січня
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин