Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Майже чотири мільярда гривень єдиного внеску сплатили на Волині
Майже чотири мільярда гривень єдиного внеску сплатили на Волині

Майже чотири мільярда гривень єдиного внеску сплатили на Волині впродовж 2018 року

13:25 08.01.2019
90

За підсумками 2018 року на Волині сплатили понад 3,7 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це інформує сектор комунікацій Головного управління ДФС у Волинській області.

Таким чином, внесок волинських страхувальників до бюджету в 2018 році перевищив показники 2017 року на 825 мільйонів гривень.

«Завдяки ефективним спільним заходам усіх контролюючих органів у напрямку детінізації ринку праці маємо вагомий ріст сплати єдиного внеску до попереднього звітного періоду, На часі - проаналізувати стан оплати праці у кожній сфері згідно гарантованих державою стандартів за підсумками року.На жаль, певна кількість суб’єктів господарювання, всупереч активній роз’яснювальній роботі фахівців ДФС та Держпраці, намагається оптимізувати сплату податків саме шляхом неповної офіційної оплати праці. Тож, протидія тіньовим процесам у сфері зайнятості залишається пріоритетом у роботі фіскалів на 2019 рік», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівниця волинських фіскалів підкреслила, що в питанні легалізації праці більш активними повинні бути наймані працівники, спонукаючи працедавців укладати з ними трудові договори.

Використання неоформленої праці – не лише порушення вимог чинного законодавства, а й позбавлення прав громадян на соціальний захист. Така практика не може існувати у цивілізованому суспільстві, оскільки створює соціальну напруженість та позбавляє соціального захисту населення, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Читайте також: Проаналізували, скільки власних доходів отримав Шацький район за чотири роки

Коментарі
20 січня
Сьогодні
Вчора
18.01.2019
17.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин