Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
В Шацьку, Мельниках та Гаївці вже проклали 25 кілометрів каналізації
В Шацьку, Мельниках та Гаївці вже проклали 25 кілометрів каналізації

В Шацьку, Мельниках та Гаївці вже проклали 25 кілометрів каналізації

15:55 10.01.2019
259

У минулому році Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо розподілу коштів спеціального фонду державного бюджету на виконання низки невідкладних природоохоронних заходів.

Таким чином, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року №529-р «Про виділення коштів для здійснення у 2018 році природоохоронних заходів» на реалізацію заходу «Будівництво каналізаційної мережі у західній частині селища міського типу Шацьк, селі Гаївка, селі Мельники та будівництво каналізаційних очисних споруд смт Шацьк Шацького району Волинської області» виділили 25 мільйонів гривень, – повідомляє управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА.

Кошти вже надійшли на рахунок замовника – Шацької районної державної адміністрації.

Крім того, уклали договори на виконання робіт, здійснення технічного та авторського нагляду, а також отримали дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України на виконання будівельних робіт.

На даний час підрядник побудував напірний колектор побутової каналізації від санаторію «Лісова Пісня» з підключенням побутової каналізації с. Мельники до очисних споруд смт Шацьк, у тому числі проклали труби напірного колектора: d 225 см – 9150 метрів; d 160 см – 5070 метрів, d 125 см – 4890 метрів, а також понад 6 км самопливного колектора в ур. Дуга, що в Шацьку.

З-поміж інших робіт, на території вже облаштували колодязі, камери переключення тощо.

Коментарі
23 березня
Вчора
21.03.2019
20.03.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин