Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Вилучені на «Ягодині» культурні цінності передали в музеї України
Вилучені на «Ягодині» культурні цінності передали в музеї України

Вилучені на «Ягодині» культурні цінності передали в музеї України

18:08 11.01.2019
296

За рішенням Експертно-фондової ради при Міністерстві культури України з питань безплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до законодавства в дохід держави, врятовані волинськими митниками старожитності посіли своє місце серед експонатів національних музеїв.

Зокрема, фонди Волинського краєзнавчого музею поповнились новим самоваром та колекціями: ґудзиків, медалей, знаків, кокард. Усього – 22 одиниці культурних цінностей, які громадянин Литви протиправно намагався вивезти з України через митний пост «Ягодин», – інформує прес-служба Волинської митниці ДФС.

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (м. Київ) поповнився живописними роботами «Морська гавань у місячну ніч», «Гон диких вепрів у лісовій пущі», «На Штарнберському озері». Вінницький обласний художній музей прийме у колекцію пейзажі «З березами над дорогою до села», «З деревами над струмком», «Сцена в пивниці».

Про вилучення цих полотен на «Ягодині» у 2017 році читайте у новині: Ягодин: волинянин хотів «проскочити» через кордон із картинами на 41 тисячу гривень

До експонатів Меморіального комплексу Національного музею історії України у Другій світовій війні долучили вивіску з прикордонного стовпа Галіції із зображенням герба Австро-Угорщини.

Читайте також: Польські прикордонники вилучили гармату, яку «не побачили» на «Ягодині»

Загрузка...
Коментарі
19 жовтня
Вчора
17.10.2019
16.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин