Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На «Ягодині» у черзі застрягло близько 400 вантажівок
На «Ягодині» у черзі застрягло близько 400 вантажівок

На «Ягодині» у черзі застрягло близько 400 вантажівок

11:50 16.01.2019
286

Транспортні засоби прямують на виїзд у Польщу і стоять в очікуванні перетину кордону на ділянці дороги між селами Старовойтове–Коцюри (близько 8 кілометрів).

Черга накопичилась 12-15 січня через профілактичні роботи з обслуговування електронних систем митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, які 12-14 січня проводила польська сторона, – про це повідомляють на сайті Волинської митниці ДФС.

Станом на ранок середи, 16 січня, через збіг об’єктивних, але незалежних від Волинської митниці факторів, на магістралі Ковель–Ягодин накопичилась черга з близько 400 вантажних транспортних засобів.

До того ж, 15 січня о 10:15 вийшов з ладу один з серверів ЄАІС ДФС. Це призвело, у тому числі, до того, що оформлення митних декларацій типу ЕЕ в автоматичному режимі на центральному рівні стало тимчасово неможливим. Аварійну ситуацію усунули того ж дня о 17:30. Проте кількість накопичених у ці дні фур перевищує технічну здатність міжнародного пункту у пропуску вантажівок (200 ТЗ за 12 годин). Відтак, час очікування на перетин державного кордону на Ягодині становить більше доби.

Зазначається, що Волинська митниця ДФС вживає усіх можливих заходів, в тому числі шляхом переговорів із суміжною стороною, для відновлення ритмічності пропуску. Попри це, рекомендує міжнародним перевізникам слідкувати за онлайн-картами для раціонального планування маршрутів доставок за зовнішньо-економічними торговельними операціями.

Коментарі
16 червня
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин