Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Хто просить у Шацької ОТГ пільги на земельний податок
Хто просить у Шацької ОТГ пільги на земельний податок

Хто просить у Шацької ОТГ пільги на земельний податок

15:35 08.02.2019
286

У Шацькій ОТГ 7 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, фінансування, планування бюджету, комунального майна та власності.

Як йдеться на сайті органу місцевого самоврядування, депутати розглянули питання про оплату навчання у Любомльській дитячій музичній школі, про надання коштів на придбання комп’ютера Шацькому відділенню поліції Любомльського відділу поліції, про утримання ФАПів, про затвердження заходів на 2019 рік до «Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Шацького районного військового комісаріату на 2017-2020 роки» та передбачення коштів на закупівлю форми одягу та засобів зв’язку у 2019 році.

Окрім того, до Шацької ОТГ з клопотанням звернулися дві структури району – Шацький національний природний парк та керівництво санаторію «Лісова пісня», які просили надати пільги в оподаткуванні на 2019 рік зі сплати земельного податку.

У зв'язку зі змінами у податковому законодавстві депутати - члени профільної комісії розглянули питання про внесення змін та доповнень до рішення Шацької селищної ради від 26.06.2018 р №35/4«Про встановлення туристичного збору на території Шацької селищної ради».

Остаточні рішення по цих питаннях будуть приймати на найближчій сесії Шацької ОТГ.


Коментарі
15 червня
Сьогодні
Вчора
13.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин