Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Хто просить у Шацької ОТГ пільги на земельний податок
Хто просить у Шацької ОТГ пільги на земельний податок

Хто просить у Шацької ОТГ пільги на земельний податок

15:35 08.02.2019
214

У Шацькій ОТГ 7 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, фінансування, планування бюджету, комунального майна та власності.

Як йдеться на сайті органу місцевого самоврядування, депутати розглянули питання про оплату навчання у Любомльській дитячій музичній школі, про надання коштів на придбання комп’ютера Шацькому відділенню поліції Любомльського відділу поліції, про утримання ФАПів, про затвердження заходів на 2019 рік до «Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Шацького районного військового комісаріату на 2017-2020 роки» та передбачення коштів на закупівлю форми одягу та засобів зв’язку у 2019 році.

Окрім того, до Шацької ОТГ з клопотанням звернулися дві структури району – Шацький національний природний парк та керівництво санаторію «Лісова пісня», які просили надати пільги в оподаткуванні на 2019 рік зі сплати земельного податку.

У зв'язку зі змінами у податковому законодавстві депутати - члени профільної комісії розглянули питання про внесення змін та доповнень до рішення Шацької селищної ради від 26.06.2018 р №35/4«Про встановлення туристичного збору на території Шацької селищної ради».

Остаточні рішення по цих питаннях будуть приймати на найближчій сесії Шацької ОТГ.


Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
18.02.2019
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин