У Рожищі почали зводити 62 житлових будинки

15 Лютого 2019, 11:07
796

На території Рожищенського району уу 2018 році видали 92 будівельні паспорти, з яких 62 – під нове будівництво.

Про це стало відомо під час апаратної наради, яку провела голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська. У нараді взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі. Захід відбувся у четвер, 14 лютого, – інформують на сайті Рожищенської РДА.

Про роботу сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації доповів завідувач сектору Валентин Кузавка. Посадовець повідомив, що сектор працює над забезпеченням реалізації державної політики та додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури на території району.

У 2018 році сектор видав 92 будівельних паспорти, з яких 62 – під нове будівництво індивідуальних житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами і 30 на реконструкцію індивідуальних житлових будинків.

Підготували та видали 365 висновки до технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності чи користування на земельні ділянки. Видали 19 умов та обмежень для об’єктів проектування, 7 паспортів  прив’язки для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Розглянули 19 містобудівних розрахунків на будівництво об'єктів громадського та сільськогосподарського призначення, 12 детальних планів територій.

Відповідно до законодавства обстежили 40 індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд та видали 34 позитивні висновки забудовникам щодо відповідності розташування об’єктів державним будівельним нормам для подальшого узаконення самовільно збудованих об’єктів.

Коментар
28/05/2024 Вівторок
28.05.2024
27.05.2024