Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
У Ківерцях використовують технологію, яка дозволяє ремонтувати дороги взимку
У Ківерцях використовують технологію, яка дозволяє ремонтувати дороги взимку

У Ківерцях використовують технологію, яка дозволяє ремонтувати дороги взимку

12:20 17.02.2019
349

У Ківерцях проводять поточний ремонт доріг.

Про це повідомляється на сайті Ківерцівської міської ради.

У рамках виконання програми «Міські дороги» на території Ківерцівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік проводяться роботи з поточного ремонту вулиць міста Ківерці холодною бітумно-мінеральною сумішшю.

Роботи виконує «Луцькавтодор-Сервіс». Зазначається, що оплата за ремонт буде здійснюватись згідно актів виконаних робіт.

Ремонт покриття з використанням холодних сумішей проводять при температурі повітря від +5 °С до -15 °С. Холодну бітумно-мінеральну суміш, яка вкладається при температурі навколишнього середовища нижче -5°С перед укладанням прогрівають в приміщенні з температурою не нижче 0°С.

Підготовку місця, яке будуть ремонтувати ведуть в наступному порядку: границі вибоїн оконтурюють прямими лініями, захоплюючи на 3-5см непошкоджену частину покриття, кілька невеликих вибоїн, близько розташованих одна від одної об'єднують в одну загальну карту, старий асфальтобетон видаляють по окресленому контуру, вибоїну вичищають від грязі, снігу, льоду.

Після підготовчих робіт наповнюють вибоїну ремонтним матеріалом.Якщо вибоїна глибиною до 5 см, суміш укладають в один шар, більше 5 см – в два шари. Ремонт вибоїн глибиною 1,5- 2 см є безрезультатним, оскільки холодна суміш під дією коліс автомобіля руйнується.

Ущільнення невеликих вибоїн проводять ручним віброкотком, електро, або пневмотрамбовкою, а великі площі – гладковальцовими котками масою 4-10 т, при цьому поверхня місць, які ремонтуються повинна бути на рівні покриття.

При ремонті вибоїн глибше 5 см, коли вибирають не тільки верхній але і нижній шар асфальтобетону, порядок роботи не міняється: в нижній шар вкладають суміш і ущільнюють, потім у верхній шар і ущільнюють.

Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора
16.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин