Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Переселенцю з Рожищенського району надали позику на житло
Переселенцю з Рожищенського району надали позику на житло

Переселенцю з Рожищенського району надали позику на житло

10:47 23.02.2019
179

В області діє Регіональна комплексна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Відповідна програма є дієвим механізмом для покращення соціально-побутових умов життя сільського населення.

Так, минулоріч 165 волинських забудовників отримали майже 12,5 мільйонів гривень, йдеться на сайті Рожищенської РДА.

За словами директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрія Горбенка, головне завдання Програми – спрямувати кошти на кредитування забудовників в населених пунктах області шляхом будівництва, добудови та придбання житла з подальшою його реконструкцією. Окрім того, енергозабезпечення помешкань, що сприятиме покращенню соціально-побутових умов населення.

До слова, програма «Власний дім» функціонує на умовах співфінансування з бюджетів усіх рівнів. Зокрема, на виконання заходів програми у 2018 році спрямовано майже 12,5 мільйонів гривень, в тому числі з:

  • державного бюджету – 1,6 мільйона гривень;
  • обласного – 7,2 мільйона гривень;
  • районних – 3,2 мільйона гривень;
  • ОТГ – 330 тисяч гривень.

«У 2018 році на Волині позики отримали 165 забудовників. Позитивом є те, що у фінансування включилися чотири об’єднані територіальні громади області, а саме: Зимнівська, Прилісненська, Боратинська та Дубечненська», – зазначив чиновник.

Отож, за рахунок коштів бюджетів всіх рівнів було збудовано 26 житлових будинків загальною площею 3040 м2, придбано 15 житлових будинків площею 960 м2, реконструйовано 29 будинків, підключено до інженерних мереж 26 оселі.

На поліпшення житлових умов 35 сім’ям військовослужбовцям, які брали участь в бойових діях в зоні антитерористичної операції, надані позики в обсязі 3,4 мільйона гривень та двом внутрішньо переміщеним особам (Рожищенський та Любешівський райони) на суму 100 тисяч гривень.

Слід додати, що відповідно до рішення обласної ради від 8 лютого 2018 року № 18/15, Регіональна комплексна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» у Волинській області продовжена до 2020 року.

Коментарі
20 квітня
Сьогодні
Вчора
18.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин