Волинські вогнеборці отримали нові пожежні машини

28 Лютого 2019, 10:33
Нові пожежні машини 5921
Нові пожежні машини

Автомобілі передані підрозділам ДСНС у містах Горохів, Ківерці та Любомль, а також 1-ій Державній пожежній частині обласного центру.

У середу, 27 лютого, у Луцьку відбулася передача від ДСНС України чотирьох пожежних автомобілів АЦ-4-60(530927)-515М, – йдеться на сайті ДСНС України у Волинській області.

Автомобілі отримані з підприємства-виробника сучасної української пожежно-рятувальної техніки – промислової компанії «Пожмашина».

Як зазначив начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, сучасна оновлена та удосконалена відповідно до вимог сьогодення техніка сприятиме підвищенню ефективності виконання завдань за призначенням.

Нові автомобілі відрізняються своєю компактністю, комфортнішими умовами та удосконаленими технічними можливостями у порівнянні із автомобілями, які дотепер були на озброєнні у рятувальників.

Довідка: пожежний автомобіль АЦ-4-60(530927)-515М оснащений лафетним стволом, цистерною на 4 тисячі літрів води та баком на 400 літрів піноутворювача, центробіжним насосом продуктивністю 60 л/с, переносною електростанцією потужністю 5,5 КВт, мотопомпою продуктивністю 30 л/с, електризованою автоматичною лебідкою, укомплектований аварійно-рятувальним інструментом (бензорізом, бензопилою) та ручним інструментом, а також комплектом пожежних рукавів українського виробництва. Крім того, автомобіль облаштований сучаснішим світловим і звуковим обладнанням.

Нові пожежні машини
Нові пожежні машини

Нові пожежні машини
Нові пожежні машини

Нові пожежні машини
Нові пожежні машини

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024