Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

На природоохоронні заходи в Шацькому районі витратили 26 мільйонів гривень

13:39 03.03.2019
146

В рамках міжнародного співробітництва у Шацькому районі реалізовувались природоохоронні заходи, зокрема, великий інфраструктурний проект з каналізування населених пунктів навколо озера Світязь(LIP/0018).

Про це на колегії в Шацькій РДА розповіла Галина Носуліч, начальниця відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій райдержадміністрації, звітуючи про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2018 рік.

Реалізовуватиметься проект протягом двох років за кошти Євросоюзу та за кошти Мінекології (державного бюджету). На цей природоохоронний захід використали у минулому році 25 млн.грн. з державного бюджету.

Читайте також: Екологію Шацьких озер покращить європроект з каналізування, або що обговорили на стартовій конференції з поляками

Окрім того, на зариблення озер Шацького району використали майже 230 тис.грн., на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво ділянки складування ІІ черги експлуатації полігону твердих побутових відходів (ТПВ) смт Шацьк» – 262 тисячі гривень. На придбання спеціального обладнання для екологічного безпечного збирання ТПВ на території Світязької сільської ради – 200 тисяч гривень.

Загалом у минулому році на природоохоронні заходи витратили більше 26 мільйонів гривень.

Коментарі
20 квітня
Сьогодні
Вчора
18.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин