Для дітей-сиріт із Рожищенського району хочуть купити будинок

05 Березня 2019, 14:45
939

В Рожищенському районі функціонує три прийомні сім’ї, в яких виховують шістьох дітей. У серпні 2018 року створили дитячий будинок сімейного типу, в який влаштували на виховання та проживання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це йдеться у публічному звіті голови Рожищенської РДА Інни Гайворонської.

Станом на 1 січня 2019 року на первинному обліку в районі перебувало  78 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, (25 дітей-сиріт, 53 дитини, позбавлені батьківського піклування). Сімейними формами виховання охопили 98% дітей.

Служба у справах дітей райдержадміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники правоохоронних органів, виконавчі комітети місцевих рад проводять спільні заходи щодо покращення ситуації в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків.

Служба у справах дітей райдержадміністрації разом з працівниками поліції з початку 2018 року провели 52 профілактичних рейди.  Під час проведення рейдів виявили 9 неповнолітніх, із яких, в результаті проведеної роботи – 5 дітей направили в обласний притулок для дітей; 2 – повернули в сім’ю, 2 – направили в  центральну районну лікарню на медичне обстеження. Перевірили  умови утримання 250 дітей у 97 сім’ях, де батьки не створюють належного догляду, 23 батьків ініційовано притягнути до  адмінвідповідальності за неналежне виховання, 20 батьків попередили.

З метою профілактики негативних проявів в шкільному середовищі, залучення дітей до навчання, інформування дітей, вчителів, батьків про права та обов’язки неповнолітніх у випадку вчинення ними правопорушень у 2018 році провели 8 виїзних прийомів служби у справах дітей райдержадміністрації  у  загальноосвітніх школах району.

У 2018 році служба у справах дітей райдержадміністрації розробила Районну програму захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на 2018-2021 роки.

Функціонує Районна цільова соціальна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки.

У 2019 році передбачають придбання житлового будинку для дітей-сиріт, які перебувають на соціальному квартирному обліку, а також надання матеріальної допомоги особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування на проведення ремонтних робіт в будинку, який належить їй на праві приватної власності.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024