Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Ковельське РЖКП № 2 зробило діру в під’їзді, заробити яку хоче коштом жильців
Ковельське РЖКП № 2 зробило діру в під’їзді, заробити яку хоче коштом жильців

Ковельське житлово-комунальне підприємство № 2 зробило діру в під’їзді, заробити яку хоче коштом мешканців будинку

14:21 08.03.2019
187

Під час ліквідації аварії комунальники зробили отвір у під’їзді багатоквартирного будинку, ліквідувати який хочуть за рахунок мешканців.

Влітку 2018 року прорвало зношену за 42 роки експлуатації водопровідну трубу внутрішньобудинкової мережі багатоповерхового будинку № 8 на вулиці Сагайдачного, через яку вода подається до квартири Леоніда Ніколаєва.

Того ж дня на виклик прибули працівники аварійної служби РЖКП № 2, продовбали отвір в стіні сходової клітки третього під’їзду, знайшли місце прориву і наклали тимчасові «хомути», щоб хоча би тимчасово спинити інтенсивний витік води із труби. Приблизно через годину після початку виконання аварійних робіт до Леоніда Ніколаєва звернулись дві жінки, які представилися майстрами технічних дільниць РЖКП № 2, однак назвати свої прізвища категорично відмовились. Вони повідомили, що потрібно міняти за рахунок його та інших мешканців будинку цілий стояк у під’їзді. Хоча сам стояк і не був пошкоджений, а лише патрубок від нього до квартири Ніколаєва.

Після того, як Леонід Федорович відмовився виконати вимогу майстрів, за його словами – незаконну, працівники РЖКП № 2 припинили аварійно-відновлювальні роботи, залишили отвір в стіні і забралися геть.«До цього часу аварія не усунута. Вода, хоч і не інтенсивно, але витікає в підвал багатоквартирного будинку, змочує стіну та перекриття між підвальним приміщенням та першим поверхом. А причетні посадові особи РЖКП № 2 вичікують в надії отримати від мене неправомірну вигоду за усунення аварії – прориву зношеної за 42 роки, вчасно не заміненої ними труби», – говорить Леонід Ніколаєв.

У зв’язку з цим Леонід Федорович ще 24 вересня 2018 року звернувся із заявою про кримінальне правопорушення з боку посадових осіб виконавчого комітету Ковельської міської ради та ремонтного житлово-комунального підприємства № 2, яким керує Наталія Гейко, за ознаками статей 189, 190, 192, 364, 364-1, 366 КК України. Відомості за заявою поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 КК України (Шахрайство), що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Читайте також: Ковельське РЖКП № 2 обманювало мешканців багатоповерхівки

Ухвалою Ковельського міськрайонного суду від 24 січня 2019 року по справі № 159/455/19 по даному кримінальному провадженню було призначено будівельно-технічну експертизу будинку на вулиці Сагайдачного, 8.

«Не інакше, як з метою уникнення відповідальності за скоєне, посадові особи РЖКП № 2 вирішили вдатися до фальсифікацій і самоправства, щоб штучно перекласти свою вину на мене, залякати мене і спонукати до відкликання заяви про кримінальне правопорушення», – заявляє Леонід Ніколаєв.

У січні 2019 року посадовець РЖКП № 2 Микола Максимук навідався до Леоніда Ніколаєва і в присутності дружини останнього заявив, що аварію ніколи не буде усунуто, а натомість його буде звинувачено у самовільній врізці в мережу водопостачання. Як твердить Леонід Федорович, у лютому Микола Максимук та дві жінки, очевидно майстри технічної дільниці комунальної контори, вимагали в нього неправомірну вигоду за усунення цієї минулорічної аварії та шукали сусідів, які б згодилися стати лжесвідками, тобто надати покази про те, що він самовільно поставив патрубок, вварений будівельниками 42 роки тому. Однак замість «свідків» комунальники, зі слів Ніколаєва, «нарвалися на скандал з мешканцями будинку».

Через чотири дні після цього Леонід Ніколаєв отримав рекомендований лист від РЖКП № 2, в якому був протокол № 46 про адміністративне правопорушення від 4 лютого 2019 року складений (не зазначено де саме) начальником технічної дільниці Тетяною Римарчук, якою нібито при обстеженні внутрішньобудинкових мереж будинку № 8 на вулиці Сагайдачного «виявлено о 14 год. 45 хв. 04.02.2019 р. втручання у внутрішньобудинкову мережу будинку (самовільна врізка на подачу холодної води) мешканцем Ніколаєвим Леонідом Федоровичем, що тягне за собою відповідальність, згідно ст. 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення». Ніяких додатків до «протоколу» не було додано.


З приводу так званого «протоколу», то 11 лютого Леонід Ніколаєв звернувся до керівника Ковельської місцевої прокуратури Олександра Бабенкова із заявою про кримінальне правопорушення з боку посадців РЖКП № 2, вказавши, що «протокол» є фальшивим, складений некомпетентною та неповноважною особою, до того ж таємно від нього.

26 лютого слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк задовольнив клопотання Леоніда Ніколаєва та призначив судову економічну експертизу щодо проведення процедур закупівель керівництвом РЖКП № 2 товарів та надання послуг з утримання будинку № 8, інших питань.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Ковельської міської ради надіслала Леоніду Ніколаєву повідомлення про те, що його справа буде розглядатися 29 березня 2019 року о 10-й годині в кабінеті № 316. Причому в самому тексті, за підписом секретаря комісії, головного спеціаліста юридичного відділу Андрія Ваврищука, зазначається, що Леонід Федорович має з’явитися на засідання адмінкомісії при виконавчому комітеті Княгининівської сільської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73. Дивина та й годі!

Коментарі
23 квітня
Сьогодні
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин